Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválással milyen munkában...

Tetoválással milyen munkában lehet elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

van egy tetoválásom a felkaromon meg az alkaromon is és szeretném megtudni, hogy milyen munkát tudok elvállalni a karomon lévő tetoválással, mert úgy tudom hogy egyes munkahelyeken (PL:pincér, eladós, ügyfél stb...) még piercinget sem nézik jó szemmel.

20/f



2019. szept. 22. 16:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Hosszú ujjú ruhákról már hallottál?
2019. szept. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon kevés szakma van ma már, ahol ez kizáró ok lenne.
2019. szept. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szakma-függő, hanem munkahely- és főnökfüggő. Tehát dolgozhatsz bárhol, ahol ez a vezetőségnek belefér.
2019. szept. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Szerintem is inkább munkahely- és főnökfüggő.

Meg persze országfüggő is.

Itt jóval több rosszalló főnököt lehet kifogni, mint mondjuk Svédországban.

2019. szept. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Bármilyet. Van a világon hosszú ujjú ing, pulcsi. Senkinek nem kell tudni, hogy van.
2019. szept. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindkét karomon van tetoválás és bolti eladóként dolgozom. Nem kell hosszúujjúban lennem munka közben.
2019. szept. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Több tetkóm és több piercingem is van, eladó és üzletvezető vagyok, ráadásul nő, és senkit nem érdekel.
2019. szept. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Metionin ***** válasza:
100%
Ma már sokfélében. Csak a héten láttam tetovált karú tanárt, pincért, banki ügyintézőt, biztiőrt, telenoros ügyintézőt, a közeli Aldiban meg szinte mindegyik pénztárosnak van. Én is tanárként nyomom 2 kivarrt alkarral, színes hajjal és random helyeken szétszúrt füllel.
2019. szept. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Ez még anno a 2000évek elején volt nagy durranás hogy aki tetovált az "börtöntöltelék". Még van 1-2 hely ahol kiöregedett nyuggerek várják a nyugdijt vagy a halált na nálunk biztos kizáró ok lenne. Viszont eltelt majdnem 20 év azóta, sokat fordult a világ ma már rendőr,katona és az előttem felsoroltaknak is lehet tetoválás látható helyen. Mivel fiatalodik cserélődnek a dolgozók igy olyan emberek akik anno 20 évsek voltak és kirekesztettek azok ma 40 év körüliek és nem foglalkoztatja őket hisz nekik is van vagy ha nincs megszokták. Szóval kb minden állást lehet vállalni igy csak tudásod legyen hozzá. Persze ha 5*-os hajón dolgozol nem fognak felvenni ha a füled mögött van 1 horogkereszt, de ott is pl hosszú ing van (ez egy radikális példa volt de érti mindenki a lényeget)
2019. szept. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10%
Ha lehet választani egy tetovált és nem tetovált között akkor az utóbbit fogják választani. Csak persze sok helyen be kell érni a tetkós prolival, mert nincs más.
2019. szept. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!