Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi a véleményetek az arctetová...

Mi a véleményetek az arctetoválással kapcsolatban? Van olyan szerintetek ami kifejezetten jól néz ki?

Figyelt kérdés

Szerintem ennek a csávónak jól áll:


[link]



2020. jún. 7. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neki jól áll, de az arctetoválás pont egy olyan dolog ami nem mindenkin mutat jól. Szerintem ezt tudni kell viselni és egy fajta kisugárzás is kell hozzá, hogy ne tűnj exhibicionistának stb.
2020. jún. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam egyetlen embert sem, akin jól nézne ki vagy akin jól állna, de pl. sok tetoválóművészen van, hozzájuk illik.
2020. jún. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Hát nyakon ku*va szépek vannak, de fejen hát oda ne :DD
2020. jún. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én majd akarok és szintén ismerek olyat, akinek van és jól néz ki vele nagyon. Tetovál az ipse. De rajta kívül sokaknak áll jól. Yann Brenyak-ot keresd meg Instán pl.
2020. jún. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mr.Bab válasza:
Rohadt ocsmány mindenkin az arctetoválás. Aki ilyet csináltam had ne mondjam milyen ember…
2023. ápr. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!