Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi illik egy pokos tetkohoz?

Mi illik egy pokos tetkohoz?

Figyelt kérdés

az egyik labamra szeretnek egy pokot (semmi 3d, sima fekete plusz nehany reszlet)

a masik labamra pedig szintugy szeretnek valamit ami szimmetrikus lehet a pokkal, mindkettot a terdem ala tervezem.

szerintetek mi passzolna oda? pillango? vagy valami jo otletet tudtok?:D


2020. dec. 14. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem inkább a gagyi pókodat gondold át először.
2020. dec. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
koszi, mar atgondoltam 5 ev alatt :D
2020. dec. 14. 11:37
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Úgy semmiképp ne tetováltass, ha másoktól kell megkédezned mi legyen. És itt nem a jelentésre gondolok (mert igen sokan jönnek azzal, hogy csak úgy tetovaltass ha jelent valamit stb ne divatból). Jó annyi igaz ne divatból csináltass tetkót. Csak saját elhatározásból és csak azt amit te kitalálsz és csak oda ahova te kitaláltad, viszont az már régen rossz ha ezt egy ilyen oldalon kell megkérdezned. És ezeket nem rosszból írom legyen szép napod! (:
2020. dec. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nem azt mondom en se, ha valaki azt mondja hogy varrassak mondjuk egy skorpiot akkor egybol fogok. kivancsi vagyok masok mit tarsitanak a pokhoz, es ha megtetszik valaki otlete akkor nyilvan azt se azonnal fogom felvarratni hanem szepen lassan atgondolva.

koszonom a jo tanacsot, van mar 2 tetovalasom, szoval tudom, mit csinalok :))

2020. dec. 14. 11:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Valami ilyesmi stílus lenne?


[link]

[link]

2020. dec. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

igen!

koszonom ;)

2020. dec. 14. 12:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Valami olyan bogár esetleg, amit a pókok esznek, molylepke, légy, tücsök, szöcske, ilyesmi?
2020. dec. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ez nagyon jó 7. köszi ;)
2020. dec. 14. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!