Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Combra mennyire fáj a tetoválás?

Combra mennyire fáj a tetoválás?

Figyelt kérdés
Ugye a tűszúrások nem mennek mélyre így nem lehet nagyon kellemetlen.

2021. jan. 27. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sejtem a kérdésedből első tetoválás :D

Nekem a bokámnál volt az első, barátaim azt mondták sírni fogok😂 Meg se éreztem. Kellemes volt:D

Amúgy ez inkább emberfüggő, hogy hol mennyire fáj:) Ha kicsi a fájdalomküszöböd a “legjobb” helyen is fog fájni.

Amit ajánlok, hogy elsőnek kicsi tetkót csináltass, hogy megnézd mennyire is bírod a fájdalmat

2021. jan. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, első lesz. :) Egy ideje stabilan megvan a minta elképzelés, így már bele merek vágni. Az a helyzet, hogy legalább 15-16 cm-est szeretnék. Fájdalomküszöböm elég magas, csak a tűkkel vannak problémáim, de úgy gondolom a tetoválás nem hozza azt a vérvétel feelinget.
2021. jan. 27. 15:45
 3/9 $$$$$ ***** válasza:
73%
Nem fog nagyon fájni. Nekem a combomon nincs. De van a bokacsontomon,a vadlimon es a jobb felkarom telibe van. A vadlim es a jobb felkarom nagyon aprolekos munka. Es az egesz felület tetovalva lett nem csak pár vonalka van rajta. Az a lenyeg hogy egyik tetkom se fájt kibirhatatlanul. Kicsit fáj ,de nem nagy szám. En még szeretem is amikor csinaljak. Mert szamomra jo erzes mivel érzem ,hogy keszül és tudom ,hogy erre vágytam. Szerintem rossz lenne ha csak felkerülne és nem tudnám átélni amikor készül.
2021. jan. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Ne aggódj a comb a pont a nem fájós kategória. ;)

Egyáltalán nem lesz vérvétel feeling sem, egy szalon teljesen más hangulatú, a tűt látni sem fogod, és a bőröd sem szúrják át, csak bele. :) Jó lesz vágj bele, és tegyél fel képet róla ha kész. :)

Esetleg egy jótanács, mielőtt mész magadnak borotváld le a combod, a kis pihéket is le kell szedni, teljesen sima legyen.

2021. jan. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát én azért ezzel nem értek egyet. Lehet, nektek pont szerencsétek volt, de én ha most kellene választanom, kihagynám.
2021. jan. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha nincs meg a vérvétel feeling akkor igazából a fájdalom mellékes szereplő. :) Teszek fel képet amint kész van.
2021. jan. 28. 21:47
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
De, elég durva, a helyedben én kihagynám. de lehet, nekem se volt szereném
2021. jan. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 $$$$$ ***** válasza:
75%
Ne már. Ne akard megijeszteni. Nem olyan nagy szam egy tetkó. Nekem a felkaromon lévö a legnagyobb 2×8 óra volt. (203 cm vagyok es kb 117 kg tehat nem kicsi a karom se hosszra se vastagsagra). Fájni fájt. De nem volt vészes vegig röhögtem meg dumaltam a tetoválokkal és a többi vendéggel az egészet. És ugyan igy a masik 2 tetkomat is. Ne félj kérdező. Nem olyan durva. Simán bírható.
2021. jan. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mikor mész megcsináltatni? :)
2021. febr. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!