Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Van itt akinek van szájtetovál...

Van itt akinek van szájtetoválása, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2021. márc. 10. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem van. Viszonylag friss, októberben készült.

Első körben ha tényleg jót szeretnél, akkor olyan helyre menj, ahol kB 100 ezer körül van az ára és 3 órát rád szánnak. Illetve van referencia.


Maga a tetoválás fáj. Hiába az érzéstelenítés, akkor is fájdalmas. Főleg amikor a középreszt tetovalják. Nekem magas a fájdalomküszöböm, de ez túltett a tűrőképessegemen. Fegyelmezettseg sem árt.

Vigyél magaddal rúzst, hogy milyenhez hasonló színt szeretnél.


Amúgy életem egyik legjobb döntése volt. Nagyon feldobja az arcomat.

2021. márc. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Referencia alapján választottam eddig sosem akartam de láttam egy lányom és annyira jo volt.Mondjuk az àra nem ennyi, én ennyit nem tudnék rászánni.Felkészülök a fájdalomra akkor.


És utána is tényleg napokig fáj? Enni vagy inni is?

2021. márc. 10. 17:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Inni szívószállal lehet, enni simán. Árban meg lehet függ, hogy fővárosi vagy megyeszekhely, de spórolni nem szabad rajta.
2021. márc. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2 ismerosomnek van, azota nem hasznalnak sminket. Hosszutavon szerintuk megeri.
2021. márc. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ja! A nyelvemre, sült debrecenit (kolbász), de semmi íze sincs, nem éri meg!
2021. márc. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!