Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tudnátok ezzel kapcsolatban...

Tudnátok ezzel kapcsolatban mondani,esetleg küldeni valamit?

Figyelt kérdés

Na szóval tervezek tetkót csináltatni,de pontosan nem tudom mit akarok még,de az biztos hogy mély jelentéssel bírót akarok magamra varratni...bizalmatlanság,fájdalom,bántások egy szóval olyat akarok amire mikor ránézek akkor azt tudjam mondani hogy nekem volt ilyen időszakom is és ettől lettem az aki vagyok,és hogy voltam olyan erős hogy sosem adtam fel...sok féle oldalon néztem már kerestem,de igazán semmit sem találtam ami tényleg tetszene...segítsetek kérlek

20/L



#szimbólum #tetoválás #mélyjelentés
2021. máj. 25. 01:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"mély jelentéssel bírót akarok"

Akkor neked kellene kitalálni, nem random idegeneknek gyakorin.


Pinterest-en vannak minták, ötletek

2021. máj. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
15%
Szellemileg ép, erős jellemnek nincs szüksége arra hogy tetoválással emlékezzen. Az a gyengék és a prolik játéka.
2021. máj. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ötleteket kértem,nem véleményt arról hogy ki mit gondol ezzel kapcsolatban..:)
2021. máj. 25. 22:53
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Adtunk ötletet is, sőt konkrétan tetovalot is ajánlottam aki kifejezetten " mély jelentéssel bíró" tetovalasokat készít, ennél többet nem tudunk tenni főleg úgy hogy semmilyen, de tényleg semmilyen támpontot nem adtál .


Így valóban úgy hangzott a kérdésed, mint ahogy sokak értelmezték is, ennek ellenére voltunk akik segíteni is próbáltunk, akár konkrét ajánlással akár azzal, hogy keress a neten. Mi is pontosan ugyanazt látjuk a 2 szemünkkel pinteresten amit te a tiéddel. De ha azt mondanád hogy valami méhekkel/ hangyákkal/pónikkal/csillagokkal tököm tudja kapcsolatos minta emlékeztetne erre téged, vagy dotwork, fineline tetoválást szeretnél, esetleg valami realisztikusat, vagy idézetet, akkor megint előrébb lettünk volna és talán néhányunknak akad ötlete.


De annyira szerintem senki nem unatkozik hogy a pinteresten fellelhető összes tetoválást vagy annak beillő alkotást átnézze és " nem tudjuk mit éltél át" de azért megkeresse mi passzol ahhoz amiről semmit sem tud ...


Remélem érted a problémát azzal kapcsolatban hogy nagyjából ötletet kérsz a semmihez.



Mondok egy példát. Ha az visel meg hogy csúfoltak, engem nem igazán érdekel hogy dolgozod fel, felnőtt emberként mindenkinek a maga dolga a mentális egészségével foglalkozni, de lehet azt mondanám hogy keresnék valami szép hattyú-mintát , elég sok stílusban szépen elkészíthető, és gondolom a " rút kiskacsa" jelenség nem szorul magyarázatra.


Ha rákos voltál,vagy valami komoly betegségből gyógyultál ki szintén millió opció van, példának okáért Aszklépiosz botja.


Ha hiszel az ilyesmiben, van egy rakat reiki szimbólum is különböző jelentésekkel.


Remélem sikerült rávilágítanom arra, hogy segíteni, ötleted adni akkor tudunk, ha van is mire. Hasra ütés szerűen viszont ennyit tudunk mondani. Keress a neten, vagy keress valakit aki ezzel foglalkozik.

2021. máj. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!