Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek egy nőnek mennyire...

Szerintetek egy nőnek mennyire áll jól mell alá egy tetoválas?

Figyelt kérdés
2021. jún. 7. 16:02
1 2
 1/11 anonim válasza:
28%
Semennyire. Ha minden áron össze akarod firkálni magad akkor végtagra, esetleg hátra.
2021. jún. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Az attól függ, hogy az illetőnek milyen a stílusa, milyenek a mellei, milyen a természete. Mert tud jól kinézni, de pl egy lógó mellü, túlsúlyos, átlagos öltözködésű nőn borzasztóan fog kinézni.
2021. jún. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem szép és szexi :) függetlenül attól, hogy milyen a mell formája és nagysága.

#úgyismindegyikmellszép #stopbodyshaming

2021. jún. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Vékony vagyok,kicsik a melleim...

A stílusom egyedi.

2021. jún. 7. 18:43
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem jo lenne
2021. jún. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Ez azért függ a tetoválástól.
2021. jún. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%
A proli stílus a maga alaptartozék tetkójával minden csak nem egyedi...
2021. jún. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sunshinedoll ***** válasza:
83%
7: a te stílusod mitől egyedi? Help a bitch out
2021. jún. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
13%
Na de hogy a kérdésre is válaszoljak; szarul állna. De még mennyire szarul! Szuperlatívuszokkal sem tudnám kifejezni hogy mennyire ocsmányul nézne ki. Phöjjj. Persze ilyenkor jön hogy a szépség relatív. Sajnos el kell keserítselek mert nem az. Csak azok takaróznak ezzel akik nem értik a szépséget. Mint ahogy régen is rámondták minden jelenségre amit nem értettek hogy természetfölötti. Pedig a szépség jól leírható, a szépség abszolút! A tetoválás (függetlenül attól melyik testrészre akarod) pedig a szépségtől olyan messze van mint Makó az univerzum szélétől.
2021. jún. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem tud jól kinezni. De én pl 65-70 B-s mell mérettel úgy hogy nem félgömb alakú hanem hegyes a mellem nem válalnám be. Egy kerek nagyobb mellű vekony nőn olyanon akinek extrémebb a stílusa simán eltudnám képzelni.
2021. jún. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!