Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Öngyilkossággal kapcsolatos...

Öngyilkossággal kapcsolatos tetoválás jó ötlet lenne?

Figyelt kérdés

Volt az életemben egy nagyon "mély" időszak amikor majdnem megpróbáltam eldobni az életemet... (itt nem részletezném ha nem gond), de egy belső késztetés mégis megálljt parancsolt.


Lehet hülyén hangzik de úgy érzem ez a depresszív időszak is hozzá járult a jellem fejlődésemhez ahoz aki ma vagyok.


Ennek az emlékére szeretnék egy tetoválást (egy hurkolt kötél vagy egy borotva penge).

Nagyon közhelyes lenne?

F



2021. júl. 11. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nagyon nem jó. Nem szeretnék ilyen ember közelében lenni, aki ilyen morbid dolgokat tetováltat magára. Nekem is voltak nehéz időszakjaim, amit én se részleteznék, viszont ha ennek emlékére tetováltatnék, valami pozitívabb dolgot tetetnék magamra. Gondolok itt pl egy angyalszárnyra, bár én nő vagyok, vagy bármi olyan dologra, ami azt mutatja, hogy erős vagy, nem ami lehúz.Remélem tudtam segíteni.
2021. júl. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Na pont ezt gondolom,mint az 1-es.Tetszik az ötlet,de ez a kötél meg penge tényleg nagyon morbid,valami jobbat találnék ki.
2021. júl. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Én nem nevezném jellemfejlődésnek azt a folyamatot aminek a végén az az ötleted támad hogy rohansz tetováltatni. Ez a jellemvisszafejlődés egyértelműen a prolik tünete. Örülj annak hogy egészséges vagy, a múlton meg lépj tovább, mert ez a "hárommásodperces a memóriám mint az aranyhalnak ezért tetováltatnom kell hogy állandóan emlékeztessem magam" dolog ez azért eléggé szánalmas...
2021. júl. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyen leginkább egy tinilánynak jutna eszébe, ráadásul olyannak aki sosem volt depressziós. Szerintem 2 nap után megbánnád. Olyat érdemes szerintem is, ami az erődet jelképezi. Nekem is volt ilyen időszakom, de én utálok visszagondolni rá, nem gondolnám hogy jó ötlet lenne folyamatosan emlékeztetnem magamat.


#3 Nem kérdezte senki, hogy mit gondolsz a tetoválásról, mint jelenségről, de köszönjük Emese.

2021. júl. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Talán ez klisés, de van ez a pontosvessző dolog. Még akkor volt nagyon trendi, mikor általános iskolás voltam és elég sokat bántottak engem, ki voltam közösítve, otthon se volt minden rendben, így éreztem olyat, hogy megölnél magam. Gimiben is vagdostam magam egy ideig. A pontosvessző jelentése, hogy "pontot tehettem volna a mondatom (életem) végére, de úgy döntöttem, folytatom.

Nekem viszont ilyen max a fülem mögött lenne (ahova alapból akartam, most már nem szeretném annyira), emléknek elegek a vágások, amik rajtam kívül amúgy senkinek sem tűntek fel eddig, pedig nem takarom el őket. 🤷‍♀️

2021. júl. 20. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem irtó hülye ötlet. Majd kérdezgetik mit jelent, és kifejtheted (bár gondolom erre vágysz). Attól hogy te pozitív dologként éled meg, hogy sokat fejlődtél, a legtöbb embernek annyi jön le belőle hogy kattant vagy.


Nekem is volt öngyilkossági kísérletem, de én inkább elfedtem a nyomait, hogy ne is tudják. Az ilyen dolgokat max az érti meg, aki átélt hasonlót... Legalábbis ezt tapasztaltam.

2021. aug. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!