Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nyáron csináltattam egy...

Nyáron csináltattam egy tetoválást a combomra, egy vékony kb. 1cm magas idézetet. Eddig hideg volt, tesin hosszú nadrágban voltam, de ma rám szólt a tanár, hogy még rövidbe kell lenni. Lesz gondom belőle, ha a tanár, vagy más a gimiben meglátja? 19/L

Figyelt kérdés

2021. szept. 2. 13:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
nem lesz gond belőle.
2021. szept. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem mintha tudnának mit csinálni, de szerintem sem lehet gáz, barátnőmnek az oldala végig volt varrva, a tarkóján is volt, a kutyát sem érdekelte :D
2021. szept. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Elmúltál 18, semmi közük hozzá mit csinálsz a testeddel (bár véleményem szerint egyébként sem lenne).
2021. szept. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Semmi közük hozzá, bajod nem lesz belőle. Amúgy én még nem is hallottam ilyen hülyeséget, hogy a tesitanár mondja meg milyen hosszú nadrágba legyél.
2021. szept. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4: Nálunk sajnos kötelező a rövid, max. télen lehet hosszúba lenni.
2021. szept. 2. 14:46
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
5. Elhiszem csak nekem egyik sulimba se volt ilyen azért lepődtem meg :)
2021. szept. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak problémázni. Egyébként nálunk is kötelező a rövidnadrág, még télen is.
2021. szept. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jobban izgultam miatta mint kellett volna. :) A tesitanár annyival letudta, hogy valami kosz van a lábamon, mosolyogva. :)
2021. szept. 5. 12:09
 9/11 anonim ***** válasza:
5%
Eleve nem értem, mi értelme a tetoválásnak. De azt pláne nem értem, aki fél felvállalni, az minek csináltat. Azt szintén nem értem, miért kell az az emberek boldogságához, hogy mások képébe tolják az utcán, ami a bőrükön van, mintha annyira érdekelné őket. Én teljesen boldog vagyok tetoválás nélkül, a hobbijaim és érdeklődési köröm boldoggá tesz anélkül is, hogy ezekre utalást tennék tetoválás formájában és azt kirakatba tenném az utca emberei számára.
2021. szept. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%
9: Én meg azokat nem értem, akik komolyan elhiszik, hogy csak az lehet jó és követendő példa, amilyenek ők maguk. Miért olyan nehéz elfogadni, hogy az emberek különböznek? Azt sem értem, honnan veszed, hogy a tetováltak a többi ember képébe akarják nyomni a bőrükön lévő alkotásokat. Ilyen alapon semmit se csinálj a külsőddel, de a legjobb, ha elbújsz egy barlangba. Végül is nehogy már mások képébe nyomd az öltözködési stílusod/hajszíned/körmöd/ékszereid/bármit. :D
2021. szept. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!