Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 18 év alatt lehet tetoválást...

18 év alatt lehet tetoválást csináltatni? 😃😃 Ha nem milyen lehetöséget ajánlanátok? Csak egy idézetet szeretnék

Figyelt kérdés
2021. okt. 25. 22:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szülői beleegyezéssel igen
2021. okt. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszi 😄😄😄
2021. okt. 25. 22:43
 3/22 A kérdező kommentje:

Az mennyire hivatalos papír amúgy?

Barhol elfogadják csak meg kell írni?

2021. okt. 25. 22:44
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

Nagyobb tetováló szalonok honlapjan fent van egy letölthető szülői nyilatkozat, azt kell kitölteni és elvinni.

Ha olyan szalon, aminek nincs honlapja, (pl.: Instagram oldal van csak) akkor telefonon vagy üzenetben tudsz érdeklődni.

2021. okt. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a tetoválót, akit kiválasztottál, hogy hogyan megy ez nála, elvállal-e egyáltalán. Ha van valamilyen oldala, lehet van róla információ és letölthető nyomtatvány, pl ilyen, mint itt [link]


Nem bántásból mondom, de ha 15 éves vagy (a neved alapján), akkor mire felnősz még sokat fogsz fejben változni, és lehet, megbánod, várj még vele szerintem legalább egy évet, hogy biztosan szeretnéd-e.

Milyen idézet egyébként és miért fontos számodra, ha nem titok?


Alternatívaként egyébként rányomtathatod egy pólóra.

2021. okt. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

#4

Köszi!!!

Akkor elég a papir is ezek szerint

de remelem nem fog annyira fájni mint amennyire gondolom 😂😂

2021. okt. 25. 22:56
 7/22 A kérdező kommentje:

#5

Én mindenképp most akarom, biztos hogy nem tudok várni

Mindjárt megnézem a linket amit írtál ☺☺

2021. okt. 25. 22:58
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

5. vagyok, ebben a szalonban pl. azt írják, 17 év alatt nem vállalnak, és szülővel kell menni, és itt is van egy letölthető nyilatkozat [link]

Kicsit pedig érdemes lenne várnod, hátha csak egy hirtelen fellángolás, mint egy gyorsan elmúló szerelem, persze az is lehet, hogy a szerelemből halálig tartó kapcsolat lesz, és nem fogod megbánni :)

2021. okt. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
😭😭
2021. okt. 25. 23:06
 10/22 A kérdező kommentje:

Ez nem múló fellángolás és egyáltalán nem emiatt akarnám 🙄🙄 meg halálig tartó kapcsolat kicsit ijesztöen hangzik

A papírt amúgy én is ki tudnám tölteni 😌 csak az a baj szerintem nem hinnék el hogy 17 elmúltam 😂😂

Azt hittem ilyet meg lehet csinálni privátban is

Vagy úgy nem? Ezt akkor ennyire szigorúan nézik?

2021. okt. 25. 23:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!