Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi a véleményetek a tetoválása...

Mi a véleményetek a tetoválásaimról?

Figyelt kérdés

A friss még nincs kész teljesen :)


[link]



2022. jan. 28. 17:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
35%
Gáz
2022. jan. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
ízlések és pofonok. egy nőn inkább el tudnám képzelni ezeket, de nem mellen és nem ekkorában. nekem nem igazán jön át
2022. jan. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Kár azért a mellkasért...

(N)

2022. jan. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem valahogy kicsit csálénak tűnik ez a 2 tetkó, kéne valami még oda, ami kiegyensúlyozza őket.

A bal oldali, angyalos/tündéres nekem annyira nem jön be (viszont hozzá kell tennem, valószínű nekem sose lesz ilyenem), kicsit ilyen maszatosnak, elmosódottnak tűnik, viszont szép a ruhája, szárnya, tetszik, ahogy hajlanak rajta a dolgok

A másik tetkód nagyon tetszik, szép fényes, aranyosak rajta a virágok, a homokóra alja nagyon jó, az emberi szív is tetszik. Viszont, ahogy ránézek, az jut eszembe, hogy ez egy lapockán sokkal jobban tetszene.

Nem tartom őket feltétlen nőiesnek (talán a bal oldalit kicsit), meg nem rossz tetkók, de lehetett volna sokkal ennél jobbat is alkotni szerintem

2022. jan. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Nekem személy szerint nem tetszenek, de ízlések és pofonok.
2022. jan. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
7%
Ezt anélkül is meg tudom válaszolni hogy megnézném a képet, lévén minden tetoválás egyformán igénytelen, egyformán suttyós.
2022. jan. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Személy szerint nem igazán bejövős ez a minta így ekkorában,de a lényeg,hogy neked tetszen hisz te viseled majd.
2022. jan. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem az én stílusom. De minőségre okés tetoválások, és nem mutatnak rosszul rajtad, szóval ha neked tetszik, “hord” egészséggel. Egyébként az egyetlen amibe belekötnék. Én is hiányolom, hogy egységesebb legyen. Persze ez is ízlés/stílus kérdése szóval igazából ez se negatívum.
2022. jan. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az egység hiánya nem tetszik. Fura, de semmiképp nem gáz.
2022. jan. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Metionin ***** válasza:
87%
Minőségre teljesen okésak, szépek. Nekem inkább a helye fura, nem mellkasra tettem volna.
2022. jan. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!