Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválás eltávolítása?

Tetoválás eltávolítása?

Figyelt kérdés
Fehér tetoválófesték bőrbe vitelével lehetséges? Vagy marad a lézer megoldásnak?

2022. márc. 30. 01:02
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
25%

Érdekes módon az eltàvolítàs utàni gyógyult àllapotot sehol sem mutatjàk...


99%ban takaró tetovàlàst raknak rà, de nemhogy vilàgosat, hanem még sötétebbet.

2022. márc. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

A fehér tinta nem fogja 100%ban takarni.


De igen, létezik olyan hogy világosab színnel blastover a már gyógyult feketén, bár lehet több felvonásos procedúra az, amire készülj.


[link]

2022. márc. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Eltávolítani elképesztő procedúra. Komolyabb, nagyobb mintáknál kb el se lehet teljesen tüntetni a lézerrel. Legtöbb esetben lefedik más mintával. Vagy lézer + lefedés kombinációjával. Vagy sebészeti úton, de az sem könnyebb menet…
2022. márc. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%

3-as vagyok.

Elfelejtettem még írni, hogy fehér festékkel csak a kontúrokat szokták esetleg korrigálni vagy hasonló de fekete satírozást nem tud lefedni vele.

2022. márc. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a lézernél maradtam. Négy kezelés után eltűnt a tetoválás. Szemöldököm volt satírozva feketével. Amikor elkezdtem leszedetni zöldes volt már... Most természetes szemöldököm van, soha többé nem tetováltatnám ki!
2022. ápr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!