Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hova a legideálisabb a tetovál...

Hova a legideálisabb a tetoválás ezen tetoválás?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy székely rovásírással apró betűkkel majd a későbbiekben magamra szeretném tetováltatni, hogy ,,Vesszen Trianon!". Én a mellemre gondoltam, de nem vagyok benne biztos hogy ez a legideálisabb, mert éppen gyúrós időszakomban vagyok és szedek fel mellizmot is és nem tudom, hogy ez mennyire befolyásolja a tetkó romlását. Nektek mi a véleményetek?


16/F



2022. jún. 4. 17:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Uhh, elírtam a kérdést, tehát: Hova a legideálisabb a tetoválás ezen esetben?
2022. jún. 4. 17:49
 2/6 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem a puncidra.
2022. jún. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Az, hogy akkor tetováltass, ha majd önállóan el tudod dönteni, hogy hova akarod rakatni - vagy, ha rájössz, hogy a politikai tartalmú tetkó elég gyerekes / suttyós.
2022. jún. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
9%
#3 így van. De egy olyan emberhez tökéletesen illik, aki olyan kifejezéseket használ, mint "legideálisabb".
2022. jún. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a mellkasodra akarod akkor várd meg míg kippattintod magad. Ha gyúrsz akkor tökmindegy hova tetováltatsz, gondolom a karod, lábad, hátad, hasad ugyanúgy izmosodni fog nem?
2022. jún. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Metionin ***** válasza:
91%
A tartalomtól függetlenül, apró betűvel ne tetováltass. Össze fog folyni. Mivel normális helyen 18 év alatt nem varrnak ki, addig még tartogasd az ötletet, valószínűleg ahogy idősödsz, rá fogsz jönni, hogy mégsem kell vagy mégsem ez a téma kell. Addig gyúrj és majd az akkori tested alapján a tetováló segítségével eldöntöd, hogy hova varrass.
2022. jún. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!