Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyi az ára egy "ilyen"...

Mennyi az ára egy "ilyen" tetoválásnak? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tervezek csináltatni egy alkaros tetoválást. Kíváncsi vagyok,hogy átlagosan szerintetek mennyibe kerül egy ilyen tetkó.


[link]


Ha van itt olyan aki ért ehez,az magyon jó lenne.


Mennyi idő lehet ezt megcsinálni? Tudom,hogy ez tetoválótól függ,meg van egy csomó minden,de kb mennyi lehet?

Mert azt én is megtaláltam interneten,hogy kb 10k-45k között mozog az órabér.



2022. júl. 30. 00:31
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
100 ezer alaphangon. De inkább talán 150 körül
2022. júl. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

100k körül vagy felette, attól függ, hogy hol, kinél csináltatod és az illető milyen gyorsan dolgozik, tehát hogy hány alkalom kell hozzá. Valószínűleg kettő-három tuti, ami nagyjából 30-60k per alkalom.


De amúgy miért pont ezt? Nyilván a te dolgod, de a kék szemű oroszlán (vagy bármilyen nagymacska) annyira elcsépelt és sablonos minta, minden második embernek ez van, aki szeretne tetkót, mert az menő, de fogalma sincs mit varrasson. A zsebórával meg a rózsával és horgonnyal együtt ezek a 2010-2020-as évek tribal tetkói, azokat is mindenki nyomatta a 2000-es években, aztán most nem győzik lelézereztetni.

A tetoválások igazi szépsége az egyéniség, egyediség kifejezése, a lehetőségek végtelenek, nem értem miért akar mindenki még ebben is menni a tömeg után.

2022. júl. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
12%
Ezt nem lehet alkarra tetoválni. Hátra való.
2022. júl. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2.válaszolónak.


Igazából nem ilyet akarok,hanem egyedileg megterveztetni az egészet. Oké hogy oroszlán,de teljesen egyedire akarom,ez csak egy sablon minta,hogy mekkora és milyen a kidolgozottsága.

Mert gondolom minél több pici részlet van,annál több idő,ami annál több pénz.


Nem hiszek a horoszkópban,de ha már van és a horoszkópom oroszlán akkor miértis ne legyen az?(meg nagyon semmi más nem illik hozzám. Hacsak nem egy Bus Spenceres hagymásbabos serpenyőt varratok magymra Xd)

Azt hittem kicsit olcsóbb lesz a végeredmény. Úgy 80k ra tippeltem volna én

2022. júl. 31. 00:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó tetováló kb 60k/alkalom (plusz mínusz 10-20k) szóval 100-150 között szerintem, ha két alkalom.


Amúgy egyet értek a 2. válaszolóval.

Egyedi meg nem lesz, mivel ez egy oroszlán. Az, hogy milyen körítés lesz körülötte, az nem sokat változtat a mintán.


Persze a lényeg, hogy neked tetszen és ne bánd meg, szóval ha ezt akarod hord egészséggel! Normális ember nem is fog neked beszólni miatta, hogy klisés.

De tetováltként nekem szóba se került tervezésnél, hogy bármi olyan lesz a minta ami nem egyedi.


Mikor a tetoválómnak vázoltam fel mit akarok, azzal kezdtem, hogy:

“Nagyon tetszenek a tigrisek… De sajnos mindenkinek az van így azt nem akarok.”

És láttam rajta, hogy a két mondat között volt egy kis villám agyvérzése. Csak azért mondom, mert a tehetősebb, kreatívabb tipusú művészek lehet el se vállalják.

2022. aug. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!