Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetkót szeretnék, mivel...

Tetkót szeretnék, mivel számoljak? Székesfehérvár viszonylatban tudtok ajánlani jó szalont?

Figyelt kérdés

Nyakra szeretnék, első tetkóm lenne. November környékén mennék el, külsőleg nagyon szeretnék.

18 éves vagyok. Fájdalmas?

Mennyibe kerül 5x5cmes tetkó? Tudom nem mindenhol ugyanannyi de mennyivel számoljak? Tapasztalatokat is megköszönök



2022. szept. 25. 08:08
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Nyakra nem ajánlatos, egy csomó munkakörből kiesel vele.
2022. szept. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Normális, igényes tetováló nem fog első tetoválást arcra, kétfejre vagy nyakra varrni. Így marad a sufni, az meg olyan lesz, amilyen. A te dolgod, de jóra ne számíts.
2022. szept. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Jó, de a nyakon hol? Fiún vagy lányon?


Mert pl csajokon pl a nyak hátsó része, fül mögötti rész a haj alatt van, a kutya nem látja.



Ha vizont ez alatt a torkodra vagy fiúként a nyakad oldalára gondolsz, én is elküldenélek vele, hogy kicsit gondolkozzál el az életeden meg a terveiden. 😉



Az az 5x5 cm nem nagy, ideális kezdésnek, de én is azon a véleményen vagyok, hogy elsőre valami rejtettebb helye varrass, aztán ha már van egy pár juss el a nehezebben eltakarható helyekre.


A látható tetoválás lehet sok téren probléma, pl a rendőr is lehet gyakrabban állít meg, az albérlet keresés esetén is lehet diszkriminálnak, beléd köthetnek bizonyos helyeken.

Ha anyagilag tutibiztosan el vagy, a munkahelyed stabil és nem érdekli őket akkor hajrá.

2022. szept. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nyak oldalára és fiú vagyok.

Gimis vagyok, később egyetemre szeretnék menni és végül mérnök szeretnék lenni. Nem tudom milyen munka ahol instant tiltás, de ha az egyetem nem jönne össze szívesen lennék kalauz vagy vasutas. :D

Rejtetebb hely lehetne a felkar is mondjuk vagy a vádli része is elsőre..

2022. szept. 25. 14:36
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Akkor igen, a vádli jobb ötlet.
2022. szept. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Tetoválóként mondom, hogy mikor a frissen 18 éves fiúkák nulla tetkóval bejönnek, hogy na akkor nyakra szeretnének valamit, akkor (magunkban) körberöhögjük őket, aztán hazaküldjük, hogy gondolkodjanak még rajta kicsit.

Tisztességes tetováló nem varr arcra, kézfejre, nyakra amíg nem vagy elég erősen kivarrva kar-mellkas területen. Ha meg mégis akkor - szerintem - baromi hülyén néz ki, mikor valakinek a nyakán/kézfején/arcán van valami minta, de az összes többi helyen semmi, az ilyenekről süt, hogy csak azért csináltatták, mert most ez menő.

Csináltasd inkább alkarra, azt meg is tudod mutatni, jól látható helyen van, de mégsem fogsz esetleg később bizonyos munkaköröktől elesni tőle, plusz a többi tetovált se fog vele kiröhögni.

2022. szept. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
En nem menosegbol szeretnek csak jol nezne ki :D rendben köszönöm, igy lesz.
2022. szept. 25. 17:45
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Szia! Mérnök vagyok, kb. a testfelületem 60-70 %-án kivarrva (hát, mindkét láb, mellkas). A mai világban nem foglaljoznak a tetoválásokkal annyira, DE azért van olyan hely ahol nem rajonganak annyira érte (pl.előző munkahelyem). Nekem is tetszenek a nyak tetkók, de pont ezért nem fogok csináltatni. Én sem javaslom elsőnek a nyakat. Szerintem is egy vádli, esetleg arkar elsőnek pont megfelelő hely. (Én egy full háttal kezdtem, nem bántam meg, bemelegítésnek pont jó volt. :) )
2022. szept. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2022. szept. 26. 15:50
 10/10 anonim ***** válasza:
54%

Érdekesek ezek a válaszok főleg tetoválóktól..

Egyebként én is azt vallom, hogy nyak/kézfej stb csak akkor tetováltass ha anyagilag bevagy biztosítva örökre kb.

2022. szept. 28. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!