Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen papír kell?

Milyen papír kell?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Saját tetoválást szeretnék tervezni,viszont nem tudom milyen papírra kell megrajzolnom hogy a tetkóshoz elég legyen csak bevinni...

Aki esetleg tudja,annak megköszönném a segítségét.



2022. szept. 27. 22:20
 1/3 Noren1989 ***** válasza:
100%
Azt ő szerintem àt fogja rajzolni a sajàt papįrjàra, akàrmit csinàlsz...
2022. szept. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sima papírra rajzold, ő tudni fogja kezelni
2022. szept. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Tetováló vagyok.


Ha valami passzentos részt kell kitölteni, akkor kopírozó papírt sztoktunk rátenni a bőrre, és filctollal körbe rajzolni az helyet ahova a minta kerül majd. Ez azért jó, mert így minta mérete meg alakja megvan, és lehet pontosan úgy rajzolni, illeszkedjen a testhez, már meglévő tetoválásokhoz.


Referdeciának meg minden jó, hoznak nekünk már mindent, post it papírt, matekfüzetet, a gyerek firkáit a falon befotózva, nagymama régi bögréjét amin szép volt a virágminta, kutya lábnyomát egy újságpapíron, volt aki egy csokor páfránnyal jött, hogy ő ezt szeretné, hímzett pólót meg nekem már többször is.


A művész úgyis átrajzolja, igazgatja a skiccet, variál a számíyógépes programban vele mire minden stimmel.


Igazából ameddig nem büdös, nem csinál koszt, bármit hozhatsz referenciának, valahogy befotózzuk vagy beszkenneljük, ezen ne izgulj.

2022. szept. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!