Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nem tudom eldönteni, hogy...

Nem tudom eldönteni, hogy szeretnék-e tetoválást?

Figyelt kérdés

29 éves férfi vagyok, alapvetően csendes, visszahúzódó típus. Öltözködésben is a "normál" stílusra hajazok, viszonylag kevés színt szoktam viselni, főleg azért, mert ha mondjuk egy színesebb pólót felveszek, akkor úgy érzem, mindenki megbámul, és ezt nem szeretem.


Nagyon tetszenek az igényesen megcsinált tetkók, főleg a geometriai formájúak. Soha nem kötődtem annyira filmekhez, játékokhoz, hogy azokból varrassak magamra valamit, de mondjuk egy hatszögrács az al vagy felkaromon tetszene. Viszont ott motoszkál a fejemben, hogy aki ismer, az ki se nézné belőlem hogy tetoválásom legyen, meg az ismeretlenek is lehet megbámulnának?


Plusz elég szőrös az al és felkarom, lehet hülyén nézne ki.

Valamint mostanában többet edzek itthon, fogyás és erősödés miatt is. Nem tudom, ha megcsináltatom, és esetleg nagyobbodna a karom, az elcseszheti a mintát?


Köszi a segítséget, tanácsokat. Tudom, nagyon túlkomplikálom.



2022. szept. 29. 07:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
eggyel kevesebb pasi, akivel randizni kell
2022. szept. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha ennyire nem tudsz dönteni akkor inkább ne csináltasd meg.
2022. szept. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy benne biztos, akkor ne csináltass.
2022. szept. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha ennyit sem tudsz eldönteni,akkor a fontosabb dolgokba ne is gondoljunk bele...Úgy van,ahogy az #1 írta.
2022. szept. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
Most már minek, úgyis hosszú ujjúban jársz, jövő nyárig meg ráérsz eldönteni.
2022. szept. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen normális, hogy az ember jól átgondolja az ilyesmit, ne oltsátok szegény kérdezőt.



A haj természetesen ott marad, de egy geometrikus mintát nem zavar. Esetleg egy női portrénál para, ha szőrös vagy és ránő.



A csendességről meg annyit, hogy tetoválóként 3 kollégám is baromi csendes srác, nem nagyon megy náluk a klienssel a traccsparti, miközben én már rég kibeszéltem az én kliensemnel az összes közéleti és magánéleti történést, megnéztük egymás kutya fotóit...


Szóval megtalálod te azt a művészt aki csendesen dolgozik.



A tetoválás maga meg nem kötődik semmihez, jár hozzánk minden féle, tanár, laboráns, kutyakozmetikus, villanyszerelő, mentős, mikor ki.



Az edzés nem fogja nagyon hirtelen megváltoztani a tested, hacsak nem szteroidozol. Lassú izmosodás, hízás nem probléma, ehhez igazodik a test.

Nagyon gyorsan fogyni vagy hízni baj inkább, 20 kiló +- pár hónap alatt.



A felkart elég egyszerűen el lehet rejteni, szóval kezdj azzal, aztán lehet menni lefele, variálni más geometrikus mintákkal.

2022. szept. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy benne biztos akkor ne csináld. Próbának meg henna tetkó, az úgyis lekopik.

Írom ezt úgy, hogy már 11 évesen tudtam hogy milyen tetoválást akarok és hova. Majd 8 évet vártam a megcsináltatásig.

2022. szept. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kedves első, köszönöm, hogy megkönnyíted a párkeresési paráimat azzal, hogy kiveszed magad a lehetséges áldozatok közül. ;)


Többieknek köszönöm :)

Nem vágnék bele azonnal, ez tuti, inkább dolgozom az alakomon hónapokig, és ha úgy látom, elértem azt, hogy már nézek ki valahogy, akkor újra elgondolkozok a témán. :)

Köszi mindenkinek :)

2022. szept. 29. 12:42
 9/11 NTBS ***** válasza:
65%
Ne csináltasd meg.
2022. szept. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a tetoválás nem habitus kérdése. Többen mondták nekem is, hogyha az utcán találkoznának velem, meg sem mondanák, hogy ki vagyok varrva (nem kicsit). Én is sokáig gondolkodtam rajta, aztán amikor eldöntöttem, hogy megcsináltatom, akkor sokáig (2-3 évig) kerestem azt, hogy kinek a keze alá fekszem be. Azt kell, hogy mondjam, hogy megérte ennyit vártam vele, mert így sikerült megtalálnom azt a stílust ami a legközelebb áll hozzám. (Ha 20 évesen beleugrottam volna most teli lennék nonfival. :) ) Úgyhogy én is azt tanácsolom, hogy érlelgesd magadban, gondolkozz, aztán keress egy jó tetoválót (ne az első helyen csináltasd meg ami szembe jön veled). Ha így teszel valószínű, hogy nem fogod megbánni.

Az meg, hogy esetleg valaki megnézi, azt úgy is megszokod. Nekem már csak a feleségem szokta mondani, hogy na már megint megbámultak a strandon. Most már lepereg rólem, régen engem is zavart (volna).

2022. okt. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!