Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szemöldöktetoválásról mik a...

Szemöldöktetoválásról mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ma telt be végleg a pohár, évek óta várom, hogy visszanőjjön rendesen, de egyszerűen borzalmas. Nincs már idegen mindennap kitölteni, ráadásul nem is tetszik/sikerül mostanában, úgyhogy elhatároztam magam.

Van konkrétan szemoldokom, de az eleje nagyon ritka, illetve valahogy kopott a színe és semmi formája. Tinikoromban csikra szedtem (nyilván ...), konkrétan 15 éve és azóta szórakozok vele, ráadásul gyerek mellett már végképp pup a hátamon.

Szóval szívesen olvasok mindenféle fajtáról tapasztalatot



2022. okt. 10. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik legjobb dolog a világon, de meg kell nézni, hogy kihez mész.
2022. okt. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem ne.. nagyon hulyen nez ki
2022. okt. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Féltem megcsináltatni, de nem bántam meg. Azóta már én is babázok, 14 hónapos a kislányom. Pont a terhesség elején mentem el csináltatni ( teszt előtt) mert már akkor 2 éves volt az első. Mindenki dicséri, jó szakembert választottam. Ugyanolyan színű mint a hajam és nagyon természetes hatása van. Ezerszer jobban néz ki mint amikor magamnak pingáltam. Főleg hogy az első napokban olyan sötét volt a henna festék hogy vállalhatatlan volt.
2022. okt. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!