Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Lehet egy molett nőn is...

Lehet egy molett nőn is szexi,ízléses a comb tetoválás?

Figyelt kérdés
Szeretnék combtetkót. Nem kövér, molett alkat vagyok. Arányosan helyezkedik el rajtam a felesleg, ezáltal a combom sem kicsi.szerintetek egy molett nőn is nézhet ki jól combtetkó?
2022. okt. 13. 12:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Úristen
2022. okt. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem. Ki fogja emelni a kover combjaid
2022. okt. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Metionin ***** válasza:
66%
Attól függ, egy simán csak vastagabb combon szerintem tök oké de egy rengő hájas verzión, minden rosszindulat nélkül már nem lesz esztétikus. Ezt neked kell érezni, látni. Rakj fel egy hasonló méretű kamu tetkót, az is segíthet dönteni. Mondjuk nekem a combtetkó csak akkor jött, amikor újra izmos lett a combom, előtte lötyinek találtam és addig nem varrattam fel, míg vissza nem szedtem az izmot. Szóval olyan szempontból át kell gondolni, hogy a tetkó mindig kiemeli az adott testrészt és hát nem mindegy, hogy milyen a a testrész, amit kiemelünk vele.
2022. okt. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
Te viseled majd, nem ők. Gondolhattad volna, hogy a mai világ egészségre hivatkozó, mégdia gyökerei, mind az álomviláguknól merített izmososdival lekapcsolnak. Én már megjöttem ezekből. Így mindenről magam döntök, úgy csinálom, ahogy én akarom. És úgy nézek ki, ahogy én nekem jó. Felesleges ezektől itt bármiféle tanácsot kérni. Csináltasd meg, és élj.
2022. okt. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat,már akinek sikerült! Sajnálom, hogy valakinek ennyire szomorú,reménytelen legyen az élete hogy egy kérdésre normális választ nem tud adni úgy,hogy ne bántsa a másikat. De hát ez az ő szegénységi bizonyítványuk. 4.válaszoló igazad van, köszi a tanácsot legközelebb így teszek!
2022. okt. 13. 13:24
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
Nem a húsos combbal van a baj, hanem azzal, hogy a tetkó undorító, proli dolog.
2022. okt. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%

6-ossal értek egyet...

Olyan mint füstölt sonkán az állatorvosi pecsét

2022. okt. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
15%
Kár azokat a szép nagy combokat elrontani :(
2022. okt. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Csapassad neki. Megvalósítod a média és a celebvilág által sugallt egyéniséged, mi meg azt mondjuk rá, hogy ringyós ócskaság lesz, te meg méltatlankodsz, hogy bezzeg a maori bennszülötteknek miért lehet.
2022. okt. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:
47%
Szerintem a combtetkó szexi, igen :)
2022. okt. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!