Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szeretnék egy tetoválást...

Szeretnék egy tetoválást hegek elfedésére,viszont nem nagyon van ötletem.Segítség?

Figyelt kérdés

Nagyon elszeretném fedetni a bal alkaromon lévő hegeket,mert nagyon csúnyák,viszont még nincs tetkóm,és nem igazán vannak ötleteim..Nem akar olyat ami minden második csajon van,pl virágok,kígyók,és ilyen “tömeg” minták kilőve,pont ezért nehéz..


Szeretem a csillagokat és a bolygókat,szóval lehetséges ,hogy valami ilyesmi irányban kéne elindulnon.

Sok mindent megbántam eddig,nem akarom,hogy ezt is.Több éve gondolkozok rajta,hogy mit kéne varratni.

Köszi előre is a segítséget.

Ui: a karomat látta tetkós azt mondta,hogy lehet rá tetovaltatni.



2022. okt. 21. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

Lézeres orvosi kezeléssel eltüntetik. Miért akarod még tovább rongálni

a bőrödet?

2022. okt. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudod te mennyibe kerül az ?
2022. okt. 21. 13:11
 3/9 A kérdező kommentje:
Amugy gondolkoztam rajta
2022. okt. 21. 13:11
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Egy realisztikus-szürrealisztikus-sci-fi téma?

Gyakorlatilag nekem is az van a karomon, de nem túl gyakori téma. A témában inkább kisebb, apróbb tetoválásokat szoktak csinálni.

Viszont fontos, hogy amennyiben nem vonzódsz a tetoválások felé, úgy elsőnek menj el konzultációkra, nézegess fórumokat, járj utána, hogy a hegeket el lehet-e tűntetni nálad, vagy sem. Nem minden heget lehet csak úgy. Olykor nem nehéz, olykor iszonyat nehéz. Vannak krémek, amiknek van valami hatása, de nem olyan iszonyat sok. Vannak kezelések, amik ultrahanggal, lézerrel, vagy más fényterápiával egybekötött kezelőeszközökkel és magas hatóanyagú gélekkel, olykor injekciókkal érnek el jó hatást.

Van, ahol a hegek újbóli felvágása és plasztikai sebész általi összevarrása a kezdet, majd utána kezelések.

A hegektől függ, olykor egy bőrátültetés jobb hatást vált ki.

Egyik sem olcsó megoldás. Viszont tényleg nagyon sok megoldás van.

Esetleg rakj fel képet valahova a kezedről és a linkjét másold ide be, úgy meg tudjuk nézni, tudunk ötleteket adni neked :)

2022. okt. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
2022. okt. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget!
2022. okt. 21. 15:36
 7/9 anonim ***** válasza:
11%
Ha itt kersz segitseget tomegemberektol vagy a goggletol akkor pont az egyediség veszik ki az egeszbol
2022. okt. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Biztos!🤣
2022. okt. 24. 15:36
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen csillagtérkép esetleg..vagy vedd alapul a Velencében levő Szent Márk téren levő csillagképes mintákat.
2022. okt. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!