Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen gyakran tetováltattok?

Milyen gyakran tetováltattok?

Figyelt kérdés
Nekem legutóbb 2 hónap alatt 3 készült.
2022. okt. 28. 17:03
 1/5 Metionin ***** válasza:
66%
Az első és a 2. között 1 év telt el, a következőig 3 év és az utána következőig 1 év. Még be kell fejezni a lábamon lévőket, szóval előreláthatólag decemberben (fél évre az előzőre) lesz a következő alkalom.
2022. okt. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Mikor hogy van ihlet, pénz, idő. Volt már, hogy kettő között egy év is eltelt, de olyan is, hogy egy hónapban három is készült.
2022. okt. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%
Ahányszor lecsuknak.
2022. okt. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Eddig csak egyszer tetováltattam. Pár évvel előtte is volt egy minta, amit nagyon szerettem volna, a helye is ki volt találva, de épp nagyon nehéz, stresszes időszakom volt, sok munka, betegségek, így akkor nem csináltattam meg. Örülnék, ha rajtam lenne az a tetkó is, de azóta nincs bennem az az érzés, hogy meg kell csináltatnom. Szóval pár évvel később már egy másik mintát csináltattam inkább, máshová. Utána belelkesedtem és voltak még ötleteim, de ez az egy tetkó annyira tetszik, és annyira teljesnek érzem magam vele, hogy utána már feleslegesnek éreztem többet csináltatni.
2022. okt. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fárasztó96 ***** válasza:
67%
Az első 2019-ben készült. A második idén februárban, a harmadik idén márciusban. Áprilisban is mentem volna, de út közben (egy héttel az időpont előtt), eltört a szemüvegem, amit pótolni kellett. Azóta még nem jöttem egyenesbe, hogy menjek. (csak egyalkalmas tetkóim vannak, így nem kell szégyelnem, hogy nem lett kész)
2022. nov. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!