Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyi idő alatt gyógyult le...

Mennyi idő alatt gyógyult le a tetoválásotok?

Figyelt kérdés

Első tetkós vagyok, ezért picit izgulok hogy minden rendben van-e. :) A tetováló azt mondta, hogy kb 5 nap mire lehámlik, de már egy hetes és még mindig hámlik, és eléggé húzódik ahogy mozgok. Egy pici, 10 centis tetkóról van szó, de gondolom ez még nem ognd, hiszen mindenkinél egyedi a gyógyulási idő.

Nektek hogy volt a gyúgyulási folyamat? Hány nap után hámlott, mikor nem volt már érzékeny, mikor gyógyult meg teljesen?

Illetve hajat szerintetek már moshatok? A tarkómon van a tetkó, tehát eléggé elázna közben, meg ráfolyna a sampon, nem hiszem hogy ezt el tudom kerülni. Viszont a hajam már nagyon undi és viszket, nagyon jól esne megmosni. :D



2022. nov. 9. 09:26
 1/6 Metionin ***** válasza:
78%
Olyan 10-12 nap volt mindegyiknél, mire teljesen lehámlott. Hajat meg moss nyugodtan, nem lesz semmi baja a tetkónak ha simán a zuhany alatt megmosod.
2022. nov. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. :) De akkor még normális, hogy húzódik, meg fáj picit, ugye? Gondolom hogy igen, csak azért izgulok kicsit. :)
2022. nov. 9. 13:11
 3/6 Metionin ***** válasza:
74%
Persze, nekem volt amelyik be is dagadt.
2022. nov. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Huhh, megnyugtattál, köszi. :) Olvasni a neten mindenfélét, aztán kicsit ráparáztam. :D
2022. nov. 9. 13:18
 5/6 Fárasztó96 ***** válasza:
Az alkaromon vannak a tetkóim, eddig kb 5-6dik napon kezdett el hámlani és majdnem a második héten végig tartott. A második hét végére már nem jött le több festék, a tetoválás után 1 hónappal már csak néha viszketett, de akkor meg bekentem testápolóval. Azóta csak akkor visszket, ha huzamosabb ideig nem testápolózom (kb 3-4 nap)
2022. nov. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azóta már teljesen rendben van nekem is, kb a 8. Napra lehámlott, utána még vszketett pár napig, de most már azt sem. :)
2022. nov. 20. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!