Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Aki magára tetováltatta a...

Aki magára tetováltatta a párja nevét, megbánta?

Figyelt kérdés

Van köztetek, aki nem bánta meg, mert együtt vannak azóta is?

Aki megbánta, el tudta tüntetni?


2022. nov. 12. 00:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
ez a létező legprolibb szokás a világon
2022. nov. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
12%
Az tuti #1-es... láttam már totál sötét sávot a csuklón és ki volt hagyva egy csillag és a converse felirat. Magyarul invertált volt. Nagyon kreatív. Ha nem eltakarta egy exe nevét, akkor az még siralmasabb. :D
2022. nov. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Proli szokás igen és arra lehet ebből következtetni, hogy 80 alatti az egyén IQ-ja. Értelmes ember nem csinál ilyet. Nyilván a sok dilis is megbánja szakításkor.
2022. nov. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Elég alacsony intelligenciára utal, hogy nem tudtok szöveget értelmezni, és olyanra válaszoltok, ami nem volt kérdés. Nem vagytok érintve a témában, csak ide gyűltök arctalanul köpködni. Szánalmas életetek lehet, hogy ilyesmi kell nektek ahhoz, hogy érezzétek magatokat valakinek.
2022. nov. 12. 07:55
 5/11 anonim válasza:
89%
Jól megmondtad, gratulálni tudok csak a határozottságodhoz. Használd fel akkor ezt az tulajdonságod arra, hogy magadra varratod a párod nevét és viseled a dolog következményeit, bármik is lesznek azok.
2022. nov. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Nem köpködünk, hanem kifejtettük erről a véleményünk. Nem ez volt a kérdés, tény. Ugyanakkor egy anoním oldalon feltettél a nyilvánosságnak egy kérdést, tehát vállalnod kell a trollokat is meg a neked nem tetsző véleményeket.


Univerzális igazságot erre a kérdésre úgyse fogsz kapni. Megannyi ezer ember bánta meg ezt a döntést, lehet látni neten videókat, hogy miként tüntetik el. És van aki nem.

De ugyanakkor felmerül a kérdés, hogy mi értelme. A halott nagymamádról megemlékezni mondjuk egy almáspite szimbólummal a karodon, mert ő csinálta a világon a legjobb almáspitét, aranyos és kedves. De felírni a párod nevét a mellkasodra semmi értelme. Minek? Ha demens öreg leszel akkor ránézel a melledre és újra eszedbe jut a neve? Elárulom: nem így működik az alzheimer.

Ez kicsit sem másabb mint amikor egyesek a saját születési dátumukat tetováltatják a karjukra. Minek? Elfelejtik hanem? Vagy ennyire egoisták, hogy a saját megszületésük ennyire jelentőségteljesen hat rájuk? Tudom, hogy most nagy a szerelem és hősies gesztusnak tűnik jelenleg a nevének tetoválása, de értelme akkor sincs. Akár együtt maradtok, akár nem.

2022. nov. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Ez proli? Ez semmi! A Playboy nyuszi logó, fullos csajokon, na az a proli!

Meg sok gyökéren a focicsapata neve. Na ezekhez képest a csaj neve még mérnökinformációkusos szint.

2022. nov. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves, kérdező!

Nem ajánlom. Több okból is: nem tudhatod mi lesz a kapcsolatból, beülsz hozzánk tetováltatni, ami egyrészt fájdalommal jár, másrészt, ha fiatal vagy, akkor tuti változni fog az ízlésed.


És utálom a meggondolatlan tetováltatók szennyét takarítani, még ha több pénzt is kérhetek el érte.


Ritkán vállalok már ilyet, csak haveroknak, ha kell. Sima ügyfélt passzolom.


3 opció van eltüntetésre:

- más mintázattá alakítás

- fekete csík

(betűrajztól függ)

- lézeres eltávolítás


Mindegyik drágább, mint maga az eredeti kevés tintát, munkát igénylő iromány.


A legjobb megoldás a lézeres, de a legdrágább is.


Ha van ilyen tetoválásod, máskor gondold át, akarsz-e kicseszni magaddal és a pénztárcáddal.

Mindig többször megkérdezek mindenkit név esetén, hogy biztos, akarja-e.


Volt aki a székből kikelt meggondolva magát.


Nem szeretek olyat alkotni, amit nem akar az illető határozottan. Bizonytalanokat elküldöm, gondolja át.


Anno tizenévesen tudtam, hogy változni fog az izlésem, ezért passzoltam a tetováltatást,de elhennázhattam.


Basszus... Tré lenne és kiegyensúlyozatlan tetoválásokkal lennék tele össze vissza.


Gerincemen és tarkómon, csuklómon van. Imádom őket és egyiket se bántam meg. (persze nem nevek ezek haha)


Furcsálják, hogy csak 3 van, ám nekem ez a 3 a szívem csücskei.


Amik tetszenek, de magamon már nem akarom, azokat kedvezményes áron kirakom meghírdetve.


Valószínű neked lett vagy tervben van egy tetoválásod párod nevével és elbizonytalanodtál, ezért az eltűntetése megfordult a fejedben. Ugye?


Lézeres eltávoltításokat láttam ügyfeleken, tesóm is mutatta lapockáját milyen szépen leszedték.

Azt tudd: kb 4-5 kezelés minimum kell. Szóval az ár sok helyen csak 1 kezelésre vonatkozik!


További szép napot és bölcs döntést!

2022. nov. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%

Haverom "biztosra ment". Ő felrakatta ilyesmiben a csaját, de valóban meseszép minőségben: [link]


Majd a szakítás után, ilyenné üttette át: [link]

2022. nov. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%
Én szerencsére nem csináltam ilyen őrültséget. Bármennyire is nem gondoltam volna a kapcsolat elején-közepén hogy vége lesz, de végül sok-sok év után vége lett, szóval tuti megbántam volna.
2022. nov. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!