Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Second skin fólia időtartam?

Second skin fólia időtartam?

Figyelt kérdés

Kereken 2 napja van fent első tetoválásom, rajta a second skinnel. Imádom, szeretem, úgy gondolom rendben is gyógyul, különösebben a fólia sem zavar.

A tetováló azt mondta hogy csoda ha másnap reggelig fent marad a second skin, de szerinte valószínű hogy mire haza érek le is fog esni, tekintve hogy olyan helyen van a tetoválás.

Így a fenti megállapítás után úgy gondoltuk túl is van tárgyalva, majd ha már lelóg kb a matrica, leszedem, csakhogy azóta is éppen csak egyetlen pici ponton jött fel, ott pár megszáradt festék szemcse rá is volt tapadva, de ennyi.


Kérdésem lenne hogy ilyen szerencsés helyzetben, meddig hagyjam fent? Vagy maradjon amíg le nem esik magától akkor is ha ez több nap? Nem kellene hidratálnom?



2022. nov. 19. 11:39
 1/9 Fárasztó96 ***** válasza:
72%
Úgy tudom, hogy az ilyen speckó fóliák alatt "nem kell" kenni, mivel nem szárad ki. Mindenképp konzultálj a tetoválóval, mivel ő tud pontosat mondani.
2022. nov. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Tetoválódat kérdezd meg, ő fog tudni pontosabbat mondani.

Amúgy általában 3-4 napot szoktak javasolni a second skinnél, hogy addig legyen rajta a fólia.

2022. nov. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem esik le, 4 napig maradhat. Mázlid van :)
2022. nov. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Nekem a tetoválóm azt mondta, hogy max 48 óráig legyen fenn, de ez nyáron volt, 30+ fokos melegben. Végül 24 óra után levettem, mert annyira izzadtam, hogy feláztattam a széleit és elkezdett lejönni :D

Téli tetoválásnál másik tetováló kb 72 órát mondott, de azt mondta, a 4. napon se probléma levenni, de annál ne legyen fenn tovább.

2022. nov. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Attól függ milyen a bőrtípusod.


Ha olajos bőröd van, akkor gyorsan lejön, ha meg száraz, akkor meg úgy kell lekönyörögni.


Ha le van kerekítve a sarka, akkor általában jobban feltapad.


Ne tépd le mint a gyantát, hanem kinyújtva, szépen lassan húzd el a bőrtől.

Előtte egy melegvizes zuhany sokat segít, felpuhítja a ragasztót. Ha nyomokban marad rajta ragaszró maradék, azt olajjal fel lehet oldani (pl kókusz olaj).

2022. nov. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A 76%-os, aki mindenkit lepontozott: miért? Mi nem volt hasznos a válaszainkban szerinted?
2022. nov. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Van itt egy ilyen házsártos vaskalapos f@sz, aki utálja az összes tetoválást mint olyat, és időnként mindenhova beröfögi, hogy gusztustalan proli igénytelen állatok vagyunk mind.


Na, gondolom ő az megint.

2022. nov. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Részemről mentek a pozitív értékelések, köszönöm a sok hasznos választ! ☺️
2022. nov. 26. 15:04
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 nap után le szoktam venni, amennyiben tisztán tudom tartani. Ha olyan helyen dolgozol akkor érdemesebb fent hagynod. A hidratálást a fólia megoldja amíg fent van.
2022. nov. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!