Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyire fáj egy 10-es skálán...

Mennyire fáj egy 10-es skálán a tetoválás a felkar belső részén?

Figyelt kérdés
Ez lesz az első tetoválásom és érdekelne mire számíthatok. Illetve az is, hogyan kell utána ápolni, mire kell figyelni... Vajon mennyi időt vesz igénybe körülbelül egy 10x6 cm-es területen jórészt leegyszerűsített fekete minta kis kitőltéssel?

2022. nov. 21. 02:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Felkar belső része a közepesen fájdalmas területek egyike, nem a besza-behu kategória, mint mondjuk egy térd, könyök, nyak, de nem is olyan fájdalommentes, mint mondjuk egy alkar vagy a felkar külső része. Főleg a hónaljhoz közeli részen már azért nem a legjobb érzés.

Időben egy ekkora minta kb. 2-3 óra, attól függően, hogy milyen gyors a tetoválód, mennyit szenvedtek a stencillel, mennyi szünetet tartotok, etc.

Ami az ápolását illeti, azt kövesd amit a tetoválód javasol, mert ő arra vállal garanciát. De ha teheted és magától nem adna rá, akkor kérj rá second skint, nagyban megkönnyíti és gyorsítja a tetoválás gyógyulását, illetve kb. nullára csökkenti a fertőzésveszélyt. Arról nem is beszélve, hogy azzal az első 3-4 napban - mikor a legsérülékenyebb a friss tetkó - hozzá se kell nyúlnod.

2022. nov. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 10/3 volt kb, sokkal rosszabbra számítottam. Hónaljhoz közel 10/6, de ott kb csak 20 percet töltöttünk, kibírható volt. Viszont első tetoválás, tehát igazából most fog kiderülni a fájdalomküszöböd tetoválás téren.. de szerintem felesleges aggódni :) A gyorsaság tetoválótól függ, van aki megvan ekkora mintával egy óra alatt, van, akinek kell 3 is. Az ápolást el fogja magyarázni a tetováló, csak kövesd az utasításait.
2022. nov. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tóth-Pintér Renáta válasza:

Most fejeztünk be nekem egy egész karos tetkót. A bal karom fullra tele van varrva. Nekem sehol nem fájt annyira mint ott. Se a csuklómnál, se a könyökömnél. Kellemetlen érzés volt mind, de nem fájt egyik sem annyira hogy azt mondanám hogy az durva volt. Viszont 3 óráig varrta a felkarom belső részét és a végén már annyira fájt hogy elég közel voltam ahhoz hogy mondjam neki hogy inkább hanyagoljuk, majd visszajövök pár nap múlva és csináljuk meg akkor. Szóval szerintem eléggé ember függő ez hogy kinek hol fáj rohadtul. Én minden tetkómat úgy ápoltam hogy addig volt lefóliázva amíg haza nem értem a tetoválótól utánna levettem. Nagyjából 3 óránként megmostam szappannal utánna bekentem valami tetkós krémmel (volt amikor csak bepanthent használtam). Fürdésnél persze figyeltem arra hogy ne áztassam. Ezt addig csináltam amíg le nem hámlott az egész és ennyi. Szóval nem nagy dolog, nekem egyik tetkómmal sem volt soha probléma…

17/L🙂

2022. dec. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!