Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Körülbelül mennyibe kerül egy...

Körülbelül mennyibe kerül egy ilyen tetoválás?

Figyelt kérdés

Ami kb. ekkora méret, és ennyire részletgazdag. Természetesen tudom, ahány tetoválószalon, annyiféle ár lehet, de vegyünk mondjuk egy közepesen felkapott vidéki helyet. Úgy sacc/kb mennyivel érdemes számolni?


[link]


2023. jan. 16. 17:08
 1/4 Noren1989 ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan számold 120-180 között.
2023. jan. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én tetkósomnál Pesten 4-5-6 óra ( amennyire elnyúlik neki épp) fixen 40 ezer forint. Ő mondjuk nincs felkapva, de ügyes. 3 éve varr. Úgy számolj, hogy ez minimum 3 vagy 4 alkalom, és nagyon minimum 40, de inkább 60 ezerrel szorozd meg,per ülés.
2023. jan. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindentől függ. Például, hogy mennyire bírod, hol csináltatod, mennyire felkapott a tetováló. Én olyan 200-300 ezer forintra tippelnék.
2023. jan. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na, hát én közben megkérdeztem attól a tetoválótól, akivel terveznék egy nagyon hasonlót készíttetni. A munkái kifogástalanok, Pest megyében dolgozik, fél éves várólistája van 10.000 ft az óradíja. Azt mondja, ez vizes satír technikával készül (jelentsen ez bármit is), és két alkalomból meglesz, ez alkalmanként körülbelül 3-4 óra.
2023. jan. 28. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!