Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Emléktetoválás?

Emléktetoválás?

Figyelt kérdés
Elveszettem nagypapám, aki a világon a legközelebb állt hozzám. Persze, lehet mondani, hogy a veszteség után mindenki így érzi, de én életében is így éreztem. Az utolsókig mellette voltam, fogtam a kezét. Nagyon megviselt, mert hiába tudtuk hogy beteg, még aznap délben is élni akart, küzdött. Vele laktam, életem minden mozzanatában aktívan részt vett. Bármit elmondhattam, és el is mondtam neki. Két dolgot nem szeretett. Az egyik, ha sírok, a másik, hogy tetováltassak. (Neki nem tetszett és felesleges pénzkidobásnak tartotta.) Most nagyon gondolkodom, hogy csináltatnék egyet, a kezét, mintha fogná a vállam. Mit gondoltok, ti megcsináltatnátok így?
2023. jan. 24. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
A leírtak fényében szinte a megcsúfolása lenne szegénynek...
2023. jan. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
83%
Így biztos nem. Pedig 4 tetkóm van.
2023. jan. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Ezek szerint az imádott papát nem sokba tartod.


"hogy csináltatnék egyet, a kezét, mintha fogná a vállam"

És rögtön sikerül a leggicsesebbek közül választani valami rémséget.

2023. jan. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De, nagyon sokra tartom. Csak még gondolkodni sem tudtam igazán. És ezért kérdeztem, mert én most nem tudok úgy gondolkodni, ahogy kéne. De nem szaladtam tetováltatni, hanem megkérdeztem. Utólag, belegondolva tényleg idióta vagyok.
2023. jan. 25. 00:39
 5/5 anonim válasza:
100%

Nem vagy idióta, szerintem szép, hogy örökre szeretnél rá emlékezni^^

Abban persze én is egyetértek, hogy ha a nagyapád nem szerette őket inkább ne csináltass, de ki lehet találni valami más módszert, ami valamilyen személyes emlékként szolgálhat majd. Ez lehet bármi, ami rá emlékeztet és meg tudod őrizni. :)

2023. jan. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!