Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szeretnèk a combomra körben...

Szeretnèk a combomra körben egy tetkót de tudom hogy fájni fog nagyon van valami èrzèstelenitő esetleg zsibasztó krèm vagy spary amit lehet netről rendelni?

Figyelt kérdés
25L

2023. febr. 16. 08:33
 1/9 anonim válasza:
100%
Nincs.
2023. febr. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

[link]

Itt írnak érzéstelenítő krémről, de alapvetően a tetoválás fáj. Ez van, ez ezzel jár.

2023. febr. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Nyugi, a comb nem annyira érzékeny:)
2023. febr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Tktx, drnumb, és társai. Hatnak amennyire hatnak, de őszintén írom, hogy a comb az egyik leglightosabb terület. :)
2023. febr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen minta lesz?
2023. febr. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Van; ott be is fújják vele, de nyilván teljesen érzéketlen nem lesz.

Én azt hittem, kelleni fog, de végül nem lett, és baromira nem fájt. A combomon nekem nincs, mert oda én nem szeretnék, van viszont már alkaron kívül-belül, lapockán, csuklón, hason, a bikinivonalra átcsúszva... :-)

2023. febr. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Van az a típúsú krém, amit vastagon felkensz, betekered folpack fóliával, és rajta hagyon 2-3 órát.


Ez kb 1-másfél óráig kitart, tényleg nem érzed, de megváltoztatja a a bőr textúráját, olyan puffadt meg merev lesz tőle és piros.


Csajoknak általában a belső comb az ami kellemetlenebb, meg felül a csípőnél a hajlatok.



Az ilyen közben ráfújós cuccok nem sokat érnek, és nekem legalábbis csípnek.

2023. febr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%

Ez az utolsó nem hangzik jól, a tetováló nem tud akkor rendesen dolgozni, lehet a végeredményre is hatással lesz.


Én épp tegnap voltam a tetoválómnál egy egész napot. A vége felé már ajánlgatott valami zsibbasztó krémet, de nem kértem, mert nem volt olyan vészes. Szóval létezik ilyen, de ezt is már csak akkor lehet felkenni, amikor már nagyjából kész a tetkó és elfogyott az indigó, különben azt elkenheti. Akkor szokta csak felkenni mikor egy nagyobb munka végén satírozza a már amúgyis meggyötört bőrt, mert az aprólékos munkában őt is zavarja az a plusz réteg krém.

2023. febr. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
31%

8, én vagyok a tetováló, és természetesen próbáltam magamon is.


Lehet vele dolgozni, csak szép fotót készíteni nehéz utána.


De ha pl a térdhajlatot, könyököt, belső combot, mellbimbót, stb kb tenyérnyi vagy kisebb, de pocsék részt kell megcsinálni, akkor szerintem megéri, mert ezeknél jobb, ha inkább nyugton tud maradni a kliens, aztán a többit már végigüli.

A sleeve esetén úgyis jön később is, majd akkor fotózzuk ha legyógyult neki.

2023. febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!