Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Normális ez a tetovalásnál?

Normális ez a tetovalásnál?

Figyelt kérdés
Pénteken lett meg az első tetovalasom, az alkar belső részén, kb 10cm. A tetováló azt mondta, hogy ha szombaton nem engedi a tintát, akkor el lehet hagyni a foliazast, es utana lehet kenni. Így is tettem, de viszont ma ahogy dolgoztam, úgy a pulcsi nagyon zavarta, és dörzsolte, így újra tettem rá fóliát. Napi 3-4-5 alkalommal kenem. Most ott tartunk, hogy még mindig piros, ahol a tetoválás van, és nagyon viszket, ha be van kenve akkor is, meg ha nincs, akkor is. Nem hamlik még. Kérdésem az lenne, hogy normális ez, hogy még mindig piros, és hogy ennyire viszket? Elég annyira kenni, hogy épphogy csak csillogjon a bőr felülete a krémtol?
2023. márc. 6. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
39%

Bepállott a fólia alatt, és emiatt belemelegedtél.


Ha otthon vagy, hagyd pár órát levegőzni, és akkor minden rendben lesz.


És igen, ennyit kenni pont elég.

2023. márc. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Igen, nekem is az alkar belső fele volt a legérzékenyebb, pl. az vérzett, az dagadt, az pirult a legjobban.

Igen, ha otthon vagy, mindenképp legyen szabadon. Én szerencsés vagyok, mert a munkában is megtehetem, hogy szabadon van, de ha te nem, úgy kend be, hagyd, hogy picit beszívja, azaz ne legyen fehér a krémtől, és utána fóliázd le. Remélem, Bepanthen krémet használsz, szerintem az a legjobb; szépen leviszi a gyulladást :-)

2023. márc. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kenőcsöt használok. A krém jobb? Mindenhol mást ajanlanak
2023. márc. 7. 13:18
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Én a krémet javaslom, saját tapasztalatból, az nem annyira ragacsos, könnyebben szívódik, nem áztatja annyira.

#2 voltam

2023. márc. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
U.I. De ha kenőcsöd van, azt is használhatod, de szerintem abból akkor kevesebbet kenj rá! :-)
2023. márc. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!