Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Van olyan köztetek aki műtéti...

Van olyan köztetek aki műtéti heget tetoválással takart el?

Figyelt kérdés
Van egy a gyomszájamon, azt már nem vágják újra. Azon merengek hogy befedetem egy tetoválással, bár nem tudom milyennel, valami olyan lenne jó aminek jelentése is van. 22/f
2023. márc. 16. 03:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Igazából egy díszes szikére gondoltam. [link]
2023. márc. 16. 03:36
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lefedetnéd, de olyannal, ami közvetlenül kapcsolódik hozzá? :) Érdekes elgondolás, általában pont teljesen takartatni szoktak hegeket (tetkó témáját is beleértve), ritkábban felhívni rájuk a figyelmet, de akkor maximum részben takarás. Persze neked kell tudod, mit szeretnél, te fogod mindig a bőrödön viselni.

Nekem egy sebhely van a kézfejemen, amit eltakartattam. Meguntam, hogy kérdeznek róla, és egy totál jelentéktelen sztori van mögötte. :D Bírom a fájdalmat, de rettenetes volt a heg fölött, pedig már nagyon régi.

Ha első tetoválásod, alaposan gondold át a mintát, pár hónapig is érdemes várni vele. Mindenképp tapasztalt művészt keress, ne legyen szempont, hogy mennyiért dolgozik, és kell-e 100km utazás hozzá. Egy igényes tetováló szinte bármit szépen elkészít, viszont vannak testrészek, ahova nem mindegyik minta való. Ebben érdemes kikérni a tetováló véleményét és hallgatni rá. Ha nem az első, felejtsd el, hogy okoskodtam. :D

24/l

2023. márc. 16. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg popnt hogy vicces ilyen témába vágó dologgal takarnin a heget. :)
2023. márc. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A has pont az a rész, ami nem marad statikus, szóval szerintem a szike nem jó ötlet. Lábon, karon jól mutat, de a törzsre érdemesebb valami kevésbé geometrikusat, mert ahogy idősebb leszel, a bőr megereszkedik és torzulni fog.


Pl faág, valami növényi cucc jobb lenne.

2023. márc. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!