Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Rossz szemmel nézné a tetováló...

Rossz szemmel nézné a tetováló ha egy netről letöltött képpel megyek?

Figyelt kérdés
Nagyon pici módosítással szeretném azt a mintát. Nem tucat minta, kb egy éve keresgélek már olyat ami tetszik. Félek, ha a tetoválóra bíznám teljesen a tervezést nem tetszene :s Nagyon válogatós vagyok :O (első lenne)

2023. márc. 20. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Dehogy nézne rossz szemmel, te döntöd el mi legyen rajtad, és te fizetsz a munkájáért. Ők is a netről szedik le a rajzokat/mintákat.
2023. márc. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Ha picit is módosítani kell benne, azzal már biztos ki lesz békülve. Jobban zavarja őket, amikor valakinek fogalma sincs mit akar.
2023. márc. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%

Nagyon nem bírom azokat a tetkósokat, akik annyira fenn hordják az orrukat, hogy jaj ők netről képet aztán nem..

Az a baj, hogy ezek azok, akiknek már tényleg van mire nagyképűnek lenni... akik gyakorlatilag festenek a bőrre.

De a mentalitásuk nekem nagyon ellenszenves..

2023. márc. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Én is onnan vettem az alapot/alapokat, azokat módosítottam, és még együtt is dolgoztunk rajta, mielőtt felkerült rám :-)
2023. márc. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Van, aki szereti a saját stílusára tervezni, elvileg azért mennek hozzá, de van, aki bármit felvarr.
2023. márc. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ kihez mész.

Átlagos tetováló, akinek a stílusához passzol a minta kisebb módosítással még örül is, hogy van elképzelésed.

Ha olyanhoz mennél akinek a stílusa teljesen más nem biztos, hogy el vállalja.

Ha valaki nem vállalja, az nem azért van, mert fent hordja az orrát, ez egy művészeti ág, és akkor fog egy tetováló igazán jó munkát kiadni a kezei közül, ha a ő úgy tudja megélni az adott mintában a művészt, ahogy szeretné.

Esetleg még azért sem szeretnek netről szedett mintát változtatás nélkül feltetoválni, mert azzal egy másik tetovalonak a szellemi tulajdonát “veszik” el.

2023. márc. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én tetoválóm csak kiindulási alapnak használ netről szedett képet és a saját stílusában újra tervezi , viszont nekem nagyon bejön a stílusa így én örülök is neki , plusz sokszor csak el mondom , hogy mit szeretnék és küld pár skiccet , hogy melyik irányzatokra gondolt
2023. márc. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!