Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválás takarása. Van egy,...

Tetoválás takarása. Van egy, egy szavas tetkóm amit szeretnék eltakartatni, de "sajnos" közvetlen alatta van egy újabb, így nem tudom mi legyen? ☺️

Figyelt kérdés
2023. márc. 27. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem a takarótetkónak akarsz takarótetkót. Ezt egy profi tetoválóval kell megbeszélned
2023. márc. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 Szerintem nem jól értelmezed. Szerintem a kérdező úgy értette, hogy nagyobbal takartatná az egyszavasat, de alá már korábban csináltatott egy új tetkót, és így összeérne a kettő.

Jól értem, kérdező?

Menj el tetkósodhoz - vagy ha nincs, akkor keress egyet, és tervezzétek meg az új mintát, hogy esetleg kapcsolódjanak :-)

2023. márc. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy kicsit kesze kusza, de csak így engedte kiírni. A lényeg, bogy van a karomon egy "YUMMY" felirat és alatta van egy másik felirat. Ergo, nem igazán tudom mivel tudnám eltakartatni úgy, hogy ne "lógjon bele" a hozzá közel lévő tetkóhoz.
2023. márc. 28. 13:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok és tartom magam a válaszomhoz. Tervezz, keresgélj "alapot" neten, amivel kapcsolatban szeretnél valamit, beszélj egy tetoválóval, neki is lesznek ötletei. Ez tényleg nem pár órás tevékenység, és ne is kapkodd el. Azt is döntsd el, hogy különálló tetkót akarsz fedőnek vagy a tetováló mégiscsak "bele tudja-e lógatni" a másikba, mintha összefüggenének. Ehhez amúgy látni is kéne :-)
2023. márc. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, lehet ide csatolni képet? Lenne valaki olyan kedves hogy leírja hogyan kell?
2023. márc. 28. 19:55
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is keress fel egy profi tetoválót, akinek tetszik a stílusa és találjatok ki együtt valamit.


Én úgy tudom képet ide nem lehet feltölteni, csak úgy ha egy képfeltöltő oldalra rakod fel és megosztod a linket. Például ide: [link]

2023. márc. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hamarosan megpróbálok hozni egy képet hátha az segít☺️
2023. márc. 28. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!