Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A tetoválás divat lett, ha...

A tetoválás divat lett, ha igen miért?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 9. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Igen. Azért mert mindenki egyedi akar lenni. De ma már inkább az az extra a fiatalok között ha valakinek nincsen.
2023. ápr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Metionin ***** válasza:
97%
Szerintem sokkal elérhetőbb, mint régen és ezért van több embernek.
2023. ápr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Én akkor nyomattam az ilyen piercing, tetoválás, x-edik fülbevaló témákat, amikor nagyobb területeken tehetetlennek éreztem magam az életemben. Szerencsére az x-edik fülbevalónál nem jutottam végül tovább.
2023. ápr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
A divatban ne keresd a logikát, sosem volt. Most itt tart a hullám, majd 5-10 év múlva más lesz a menő.
2023. ápr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
Az emberiség egyre gyorsabb tempóban készül vissza mászni a fára. Csodálatosak lesznek a megvénült, aszott, lefegő bőrű mintás lények a lombok között....
2023. ápr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13%

nem tudnak magukkal mit kezdeni:

- minden ruhát unnak

- minden ékszert unnak

- játszadoznak egy ki tetkóval, meg egy csomó csajnak van orr-karikája, mert miért ne.

2023. ápr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
#5 Mert a csupasz, minta nélküli öreg bőr tényleg sokkal szebb!
2023. ápr. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

Én inkább azt mondom, elfogadottabb lett, és azok is mernek tetováltatni, akik korábban nem mertek.


Emellett nyilván van, aki divatból csináltatott, én pont nem ez vagyok. Mindig is szerettem volna, de kb. mikor én kerestem munkát, még a műköröm is szinte kizáró volt, nemhogy a tetkó.

Most végre megvannak a mintáim és imádom őket, még sokkal jobban érzem magam a bőrömben!

N

2023. ápr. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

1-essel teljesen egyetértek. Mindenki egyedi akar lenni. És tartozni valahova. Egyre kevesebb az olyan, aki elég erős ahhoz, hogy ne kövesse a többit, ne kövesse a divatot. Ezt még fokozza is hogy a közösségi oldalakon pillanatok elett terjed minden.

Az is elősegíti a terjedését, hogy sokkal egyszerűbb ezzel kitűnni, mint képezni magát, valamiben nagyon jónak lenni, és azzal kitűnni.

2023. ápr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szimpla üzlet. Divat. Megélhetési grafikusok gányolásai.

Ma már kultúrember nem varrat.

2023. jún. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!