Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Magamra tetoválnék,de nem...

Magamra tetoválnék,de nem marad a bőrömbe a festék?

Figyelt kérdés

Sziasztok az lenne a kérdésem,hogy magamra szerettem volna tetovàlni volt olyan rész ahol minimálissan ott maradt a vonal,de utàna semmi hiàba "töltöttem fel" a gépet festékkel (értitek gondolom) még akkorsem maradt benne semmi csak karc

Ez miért van? Nem jo a fokozat amin csinàlom vagy a tartással van a gond vagy nincs elég mélyen?



2023. máj. 16. 10:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Fuhh, te ezt biztos magadnak akarod csinálni ha ennyire nem vágod? Én sem tudo amúgy, nem értek hozzá, ezért megyek inkébb tetoválóművészhez, aki ért. Egy életen át rajtad lesz, ne ezzel akarjál spórolni...
2023. máj. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Jézusom, inkább hanyagold a témát, ha nem akarsz nevetséges lenni egész életedben.
2023. máj. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Fárasztó96 ***** válasza:
83%
Ha nem akarsz vérmérgezést kapni, akkor tetoválóhoz mész. Ha akarsz kapni, akkor csináld nyugodtan
2023. máj. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem még mindig
2023. máj. 16. 13:40
 5/11 A kérdező kommentje:
Hanem hogy miért nem marad a bőrben
2023. máj. 16. 13:40
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Mert béna vagy, és nem kéne tetoválógépet a kezedbe venned
2023. máj. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Mert nem értesz hozzá.
2023. máj. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Milyen méretű a tű? Milyen márka a festék? Hanyas VOLT-on használod? Feszíted a bőröd? Milyen a géped? Mennyire van ki engedve a tű?

Valószínű túl gyorsan húzod a vonalakat, és nem megy elég mélyre, de ha válaszolsz a kérdésekre akkor kiderülhet.

2023. máj. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Srácok, most miért fizessen párezret, hogy felvarrja a bal felkarjára, hogy alavju lyuci, ha meg tudja csinálni saját magának a jófogásos működésképtelen géppel alig ötvenezerből?
2023. máj. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

9: telitalálat :)

Sok éve megfogadtam, hogy gyakorikérdéseken nem reagálok, mert az aljának az alja. De, mivel most aljának az alján vagyok, ezért mégis:

Azért nem, mert egy balfasz vagy. De főleg félsz a fájdalomtól. Mennyé' jáccani tologatós kisautókkal.

Én annó csináltam magamnak tetkót, kettőt is: varrótű, cérna, Hollótus. Vérzett és fájt. De megmaradt. Egészen jól. Csak nagyon pontszerűek voltak. Aztán profik kijavították :)

2023. jún. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!