Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nemsokára megyek mell közöti...

Nemsokára megyek mell közöti tetoválát csináltatni,aki már csinátatott olyat,ki milyen melltartót vagy esetleg tapaszt vett fel? Nem tudom mi lenne az ideálisabb nekem is és a tetoválómnak is hogy ne zavarja őt sem munka közben.

Figyelt kérdés
2023. máj. 27. 14:07
 1/4 anonim válasza:
94%
Vedd fel amit eddig, valszeg le kell majd venned. Kb heti szinten lát melleket ha pasi ha nem. Nem izgatja ugyanúgy mint a nőgyógyászokat sem a nuni
2023. máj. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Ha ezen görcsölsz, nem való neked az ilyen tetoválás.

Neki megszokott, és egyértelmű, hogy majd mondja, mit kell levenned. Nyilván azért meg lehetett volna kérdezni.

2023. máj. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan le kell venni, mellbimbóra szoktak ilyenkor matricát ragasztani, egy kerek ragtapasszal meg tudod oldani.

Én a helyedben nem vennék melltartót, maximum egy pánt nélküli laza fürdőruhát, amit HA nem zavarja a tetovalot magadon hagyhatsz, miután felrakta a mintát. (Ahhoz mindenképp természetes állásban kellenek lennie a cickóknak)

2023. máj. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
51%
Lehet, későn válaszolok, de ha inget vennél fel? Azt csak kigombolod, és fedi a cicit, közte meg tud varrni.
2023. jún. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!