Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Rossz ötlet lenne a két...

Rossz ötlet lenne a két szemem közé két fekete pöttyöt tetováltatni?

Figyelt kérdés

[link]


Valahogy így


2023. jún. 16. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Neked kell tudni. Nekem tetszenek ezek a nagyon apró tetoválások az arcon. Ismerek több nőt is, aki "szépségpöttyöt" tetováltatott az arcára. De nyilván extra feltűnő, és te tudod, evvel együtt tudsz-e élni.
2023. jún. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez nem szép. De ha neked tetszik, akkor hajrá. Szerencsére ezt könnyen tudod modellezni szemceruzával, és el tudod dönteni, jól érzed-e úgy magad.
2023. jún. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Igen.
2023. jún. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
11%
Nem. Szerintem nem, mert igénytelenül néz ki. gondolj bele, 70 éves vagy és van két pötty a szemed között. Szerintem nem éri meg, de te tudod. Nem lebeszélni akarlak de én sose csináltatnék ilyet, sőt még tetkót sem
2023. jún. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Merész lenne... Amit a 2-es mond, az egy baromi jó ötlet. Én csak a hajamat festettem be permanenssel színező helyett, aztán 2 évig vártam, hogy lenőljön.... :|
2023. jún. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Ez nagyon olyan dolog, hogy simán benne van a pakliban, hogy megbánod. Én biztos nem csináltatnám meg, de aztán te tudod.
2023. jún. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
7%
Az arctetkó határozottan lefelé billenti az iq-t, hahaha....
2023. jún. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem első reakcióm kb az lenne, hogy van valami az arcodon.... bánat se gondolná hogy tetoválás.
2023. jún. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem eléggé.
2023. jún. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 segitseg ***** válasza:
Ha nem vagy ellenük nagyon akkor én azt mondanám, hogy csináltass inkább egy bridge piercinget, mert azt még kiveheted, de egy tetkót oda lehet már nem távolítanak el lézeresen sem. És érdemes megnézni, hogy kancsallá tesz-e, mivel ennek az volt a funkciója a maják idejében, a szépségideál ugyanis a kancsalság volt. Egyébként nagyon jól néz ki :D
2023. jún. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!