Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Teljesen kipattogott a bőröm...

Teljesen kipattogott a bőröm a Bepanthentől, járt így már valaki rajtam kívül?

Figyelt kérdés

Két hónapja lett kész a tetkóm, mire megggyógyult, tele lettem apró kis pattanásokkal, meg miteszerekkel azon a területen, ahol a bőrömmel érintkezett a kenőcs. A tetkós mondta, hogy jelezték néhányan neki, hogy a Bepanthen összetétele nemrég változott kicsit, és ettől volt, aki kipattogott, de szerintem nálam ez durvább.

A kozmetikusom nemrég teafaolajos termékeket ajánlott, hogy próbáljam ki, arcra jó, talán a bőr többi részére is. Vettem tusfürdőt, meg ilyen kis célzottan a kiütésekre vaó krémet. Valamit javul, de nagyon lassan, és már agykukit kapok lassan.

Járt már így valaki? Talált megoldást? Örökké hálás lennék bármilyen tippért.


Egy biztos, legközelebb nagy ívben kerülöm a Bepanthent, és kifejezetten tetkó gyógyításra való krémet fogok venni a szalonban.


2023. szept. 20. 11:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!