Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Meddig fáj egy nagyobb tetoválás?

Meddig fáj egy nagyobb tetoválás?

Figyelt kérdés

2023. okt. 6. 13:18
A kérdező szavazást indított:
Nem fáj
Kicsit fáj, de csak ameddig készül
Eléggé fáj, de csak ameddig készül
Nagyon fáj, de csak ameddig készül
Addig fáj, ameddig készül, de utána is érzékeny
Pár órát fáj utána is
Másnap azért még fáj
Pár napig fáj még
Én nem tudom, de mint minden kérdésnél itt is ki akarom fejteni, hogy mekkora hülyeség a tetoválás, mert nem tudom elfogadni más döntését
8 szavazat
 1/2 Metionin ***** válasza:
71%
Nekem olyan 2 napig volt duzzadt és érzékeny a 2 comb tetkóm, azok a nagyok, a karjaimon kisebbek vannak, azok nem voltak érzékenyek. De nem is olyan fájdalom, hanem mint egy csúnya napégés, húzódik, ég. Maga a készítés meg szintén égető inkább vagy az epilálásoz szokták hasonlítani de annak vége ahogy elkészül a tetkó.
2023. okt. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Közben eleinte nem, aztán 2.5-4 óra után már igen, de ilyenkor már az adrenalin is ott van.

Nem fájdalomnak mondanám, hanem inkább túlérzékenység, meg fáradtság az az érzés.


Azaz amit csinál az fáj, a többi inkább mint egy lehorzsolt vagy napon megégett bõrfelület, tüzel, érzékeny. Ilyenkor a legjobb egy nagy vacsora, aztán szundi.


Másnap kb olyan marad mint elõzõ nap, de a kimerültség és a farkaséhség nélkül.


Ha pl könyök, ujjak, térd, nyak, egyéb mozgó alkatrész volt benne, az másnapra bedagad, nem hajlik, és úgy fogsz mozogni mint a nyugdíjasok.



A kellemetlenség szép lassan viszketésbe megy át, de észrevétlenül.

2023. okt. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!