Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Terhesség előtt, érdemes...

Terhesség előtt, érdemes tetkoztatni a hasat?

Figyelt kérdés
Egy terhesség , mennyire teszi tönkre a hastetkót? Inkább várjak vele?

2023. okt. 7. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Teljesen tönkreteszi a hasadon a bőrt. Főleg, ha ikrek, ezt nem tudhatod előre.

Ne a retusált képekből indulj ki.

Sőt, ha terhesség után tetováltatsz, legalább a striákat elfedheted valamennyire.

Írd be keresőbe: "real postpartum body"


Ilyesmire számíts:

[link]


[link]


[link]

2023. okt. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
87%
Nekem van tetoválás nem teljesen a hasamon inkább az oldalamon de elől beér középre. Vékony testalkatú vagyok/voltam és nagyon nagy pocakom volt de szerencsére semmi nem látszik rajta, nyilván a genetika is közre játszik. Így a tetoválás sem torzult el és még a császár mentszésnél is szépen össze van illesztve,lehet az segítet a dokinak 😅
2023. okt. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
#1 Azért ezek szerintem elég extrém példák, nem mindenkinek néz ki így a hasa, ha már szült
2023. okt. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

Derekamon oldalt és a hasamon is van tetkó. Régi.

2x szültem. Nincs stria, nem lóg a bőr. A tetkók ugyanolyanok, mint előtte. Nem törvényszerű 30kilot hízni terhesség alatt.

2023. okt. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%

Én előbb tetováltattam a hasamra, utána szültem kettőt. Egyetlen terhességi csík megy rajta keresztül, ott kissé más. Neked kell eldönteni, mennyire zavarna, ha változna.

Engem nem zavar. Nem feltűnő, és hát én választottam a hasamat helynek, pedig tudtam, hogy lesznek gyerekeim.

Az egyes által linkelt néhány kép tényleg extrém ritka. Kettő után is sokkal jobban néz ki a hasam, pedig nagyobb volt, mint az ikres ismerősömnek.

2023. okt. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!