Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Akiknek a szüleik ellenezték...

Akiknek a szüleik ellenezték a tetoválást: utána mit szóltak hozzá mikor végül megcsináltattátok?

Figyelt kérdés
2023. okt. 9. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Két gyerekem van, elmagyaráztam nekik, mit jelent a konzumizmus. Azt hiszem megértették. Egyikük sem akar tetoválást. Egyébként ismerősi körben volt ebből balhé, konkrétan a nagymama sírógörcsöt kapott. Az ájulás kerülgette, amikor megláta a "kisunoka" koponyás mellkasát. Többször el kellett neki magyarázni, mire elhitte, hogy az unokája nem börtönben volt, hanem dolgozott külföldön.
2023. okt. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondták mégegy ilyen ne legyen. Már hiába veszekedtek volna mert ott volt.
2023. okt. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem akarok ötleteket adni de amikor pl nálam szóba került a tetoválás, egyből azzal jöttek hogy citrom + sóval házilag el lehet tüntetni utólag is

Mondjuk én nem is hiszem hogy működne

2023. okt. 9. 23:20
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk nagy balhé volt húgomnál. De végülis ő tudja, az ő élete. Ez van.
2023. okt. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
100%

3. Nem lehet eltüntetni. Még a lézer sem 100%-os.

Nekem amúgy anyám húzta a száját mindig amikor mondtam, hogy szeretnék de amikor beszólt, csak annyit válaszoltam, hogy mivel akkor fogok csináltatni, ha felnövök és lesz saját keresetem, nem lesz beleszólása. Így is tettem, már rég elköltöztem és eltartottam magam, amikor minden összejött hozzá, hogy tetkóim lehessenek. Azóta kifejezetten elfogadja a tetkókat :D bár ő ilyen, ha be akar vágódni valakinél, akkor hirtelen osztani kezdi a véleményét, talán már túlságosan is. És miután elköltöztem már be akar vágódni.

2023. okt. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

2# vagyok.

Nem lehet eltüntetni citrommal és sóval. Próbáltam. Igazuk volt hogy a tetoválás nem jó dolog. A lézeres kezelés drága volt, és nem 100%-os

2023. okt. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%

#6 De, a tetoválás nagyon jó dolog, ha tényleg szeretnéd, és ésszel csinálod, nem bele a vakvilágba. És mikor ilyen szinten éretté válik az ember, akkor már nem kell a szülei beleegyezése, mert felnőtt.

N

2023. okt. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem édesanyám az elején eléggé ellenezte. Saját keresetből készítettem el egy jól átgondolt mintát, de egyrészt féltett, hogy ne bánjam meg, másrészt ténylegesen nem a legjobb véleménnyel van a tetoválásokról. Az első, és eddig egyetlen tetoválásom óta eltelt másfél év, azóta már-már azt merem mondani, hogy neki is megtetszett. :)
jan. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!