Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hölgyek. A szép bőrötöket...

Hölgyek. A szép bőrötöket miért kell telefirkálni,azaz tetoválni?Miért zavar a szemöldök,stb,stb.Magyarán a természetesség megszűnt a legtöbb nőnél.

Figyelt kérdés

2023. nov. 5. 09:19
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Mi közöd más bőréhez, kinézetéhez???

Ha nekik így tetszik, az ö dolguk, magánügy.

2023. nov. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert nekik úgy tetszik:)
2023. nov. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miről beszélsz? A természetes dús szemöldök most a divat. Ami a tetoválást illeti, azért vetemednek rá sokan mert nem mindenkinek adatik meg a sűrű rendezett egységes szemöldök és nem akarnak reggel arra szánni 10 percet hogy szálanként rajzolgassák, fésülgessék, hanem inkább megcsináltatják. És a tetoválással is pont hogy a természetes hatást próbálják utánozni, nincs már kék boltíves filctollfirkantás senkinek. Plusz nem neked akarnak megfelelni.
2023. nov. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl azért van tetoválva a szemöldököm, mert alapból szőke vagyok, szőke, alig látható szemöldökkel, ami önmagában is ronda, de mivel sötétbarnára festem a hajam kb 15 éve így szőke szemöldökkel olyan, mintha utolsó stádiumos beteg lennék... A rajzolgatást meguntam, így kitetoválgattam és máris nem nézek ki betegnek. A festés így is megmaradt sajnos, de így is sokkal jobb.


Na és persze ott van az, hogy nekünk így tetszik! Mindenki maga miatt csinálja, nem miattad!

2023. nov. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Nekem tetszenek a firkák. Akinek meg nem, ne engem nézegessen, hanem olyan nőket akin nincsenek, probléma megoldva.

A szemöldököm mondjuk természetes, a 2000es évek elején voltam kamasz, sajnos akkoriban rácsúsztam a borotvált-rajzolt szemöldök trendre, soha többet nem nyúlok hozzá, örülök, hogy visszanőtt 😂😂

2023. nov. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
mert nem neked karunk tetszeni hanem magunknak
2023. nov. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez tetszik. Miért gondolod hogy bárkinek számít a véleményed?
2023. nov. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A SAJÁT bőröddel azt csinálsz, amit akarsz, más ember meg a magáéval.

beleszólásod nincs, egyetlen, ha valakivel megpróbálnál összejönni, olyat keress, aki megfelela az elképzeléseidnek. Egyébként semmi közöd mások bőréhez vagy hogy neki mi tetszik saját magán.

2023. nov. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Én minden másban "természetes" vagyok, a tetováláson jó 20 évig gondolkodtam, amilyen hülye vagyok, most viszont azért csináltattam meg az eddigieket - és majd még a továbbiakat -, mert tetszenek, én terveztem őket, hozzám kötődnek, szeretem őket, jobban tetszik így a bőröm "összefirkálva".

A párjaim között volt teljesen tetoválatlan is, de ő is imádta őket :-)

N

2023. nov. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Világos, hézagos, és amúgy is a tetovált jobban tetszik, na meg nem neked akarok tetszeni.

A héten megyek szemöldöktetkó frissítésre, van alsó, felső szemhéjtetkóm is, és 13 db egyéb a testemen.

Ennél már csak több lesz.

2023. nov. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!