Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Othala rúna tetoválás miatt...

Othala rúna tetoválás miatt érhet megkülönböztetés?

Figyelt kérdés

[link]


Erről a rúnáról van szó, számomra nagyon jelentős, alapból az ősökkel való kapcsolatot jelképezi


Viszont ennek egy nagyon kicsit módosított változatát használták a nácik is

[link]

Így


És félek, hogy aki tudatlan, szélsőjobbosnak nézne emiatt és mondjuk munkahelyen komolyabb bajom lehet (főleg hogy Skandináviában vagy Németországban képzelem el a jövőmet)


Szerinted mennyire juthat emberek eszébe erről a nemzeti szocializmus?

Vagy aki ért hozzá annyira hogy felismeri az különbséget is tud tenni?



nov. 9. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
61%

Hát, személyes tapasztalat alapján inkább ne.


Nekem van egy hasonló mintám a lábamon (a Berserk nevû animébôl), most készülök lelézereztetni, mert sokaknak náci hangulata van.

Hiába nem az. Rájöttem, hogy hiába van számomra mély jelentése, ha mások rosszra asszociálnak, nem éri meg.


Nem azért mert negatív megkülönböztetés érne, hanem mert a nácik próbáltak haverkodni, ami még undorítóbb.

Sok olyan ember fejébe beleláttam, akik baromi undorítóak. Az, hogy a nácik benéznek nácinak sokkal undorítóbb érzés mint bármilyen diszkrimináció.

nov. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
82%

Egyetértek az előző hozzászólóval.

Neki ráadásul személyes tapasztalata is ez.

Sajnálom.

nov. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!