Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetovalas fiatalon?! (tobbi lent)

Tetovalas fiatalon?! (tobbi lent)

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. A legjobb baratom tetovalo szeretne lenni es neki mar az egyik karja teli is van varrva. En is szeretnek egy telikaros tetkot, de a szuleim megolnenek😅. Amugy jo tanulo vagyok es sportolok is. Annyira irigylem haverom, hogy annak ellenere h o is 18 az o szulei engedtek. Pedig nem varnam el hogy a szuleim fizessek. Mi a velemenyetek?

febr. 24. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem felesleges... Elindítasz egy folyamatos és ebből nagyon nehéz lesz visszafordulni
febr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Hát, kinek mi, de szerintem ez, hogy "szeretnék egy telikaros tetkót" nem egy jó ok arra, hogy az embernek tetkója legyen. Mármint, milyen tetkót akarsz, miről? Most, az hogy telikaros tetkót akarsz... minek? Mit szeretnél? Ha így elmondod a szüleidnek, hogy szeretnél egy telikaros tetkót, de nem mondod meg hogy miről, akkor ők is komolytannak fognak tartani. Itt szerintem nem az a lényeg, hogy mekkora a tetkó, hanem az, hogy pontosan milyen tetkóról van szó. Amíg nem tudod, addig ne akarj magadra varratni semmit sem.
febr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
18 még nagyon a gyerek kor vége. Én kifejezetten örülök az eszemnek, hogy huszonéves koromig nem csináltattam. Pedig nekem engedték, de mivel mindig felelősségteljes voltam tudták, hogy rám lehet bízni. Majd csak önálló, érett, felnőtt fejel mertem megcsináltatni. Én ezért azt javaslom várj kb 21 éves korig (nem olyan véletlen, hogy az USA ban az a kor számít felnőttnek) addigra megérik majd rendesen a dolog.
febr. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Én is 18 vagyok, én is nagyon szeretnék egy teli karos tetkót, de tudom, hogy megköszönöm magamnak ha várok még vele. Kezdd el most tervezni mit is szeretnél rá pontosan. Aztán később ha visszanézel rá, tudni fogod hogy tényleg tetszik e. Én is ezt csinálom:)

Szerintem egy kisebb tetkót nyugodtan csináltathatsz most is, főleg ha van valami ami nekem jelentőséggel bírna. De ezek a nagy felületű tetoválások nagyon nagy felelősségek

febr. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

19 vagyok, nagyon tetszenek a tetoválások, és biztos hogy lesz jó pár. Sőt, szeretnék is majd tetováló lenni, annyira oda vagyok a témáért.

De amit magadra varratsz, azt örök életedre magadon kell viselned, ha esetleg lézereztetsz tudtommal az se szedi ki 100%-osan, valamivel takarni kell... Ha csak az a célod, hogy ki legyél varrva de nincs ötleted se hogy mit akarsz, csak menőnek érzed, könyörgöm ne :'D

Én még pár évig biztosan nem fogok tetováltatni, nem érzem magam elég érettnek egy ilyen döntéshez.

Ja, meg teli kar normális helyen tudod mennyibe kerül? :'D


Amit javasolni tudok, és én is ezt csinálom, hogy ha valamilyen testmódosítást szeretnél azok piercingek legyenek inkább. Ha meggondolod magad ki tudod venni, max egy pici heg marad, nem para.

febr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Annyi minden mással ki tudod fejezni az egyéniséged. Miért pont egy ilyen divat dolog kell, mint a "telikaros tetkó"?

Pár év és ugyan úgy le fog áldozni, mint bármelyik más divathullám.

Te meg majd takargatod az ostobaság emlékművét.

febr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én örülök neki hogy nem tetováltattam fiatalon, pedig nagyon akartam. Volt olyan minta amire évekig vágytam. Azt hittem ha elköltözök majd a szüleimtől, első dolgom lesz felvarratni. Aztán addigra meg már nem is érdekelt annyira. Ma már van annyi önreflexióm, hogy tudjam hogy én alkalmatlan vagyok arra, hogy egész életemen át szívesen viseljek valamit.

Más meg másmilyen, és nem bánja meg a tetoválását.

febr. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 B.dávid.F válasza:
5%

Hali


Ha 18 vagy akkor szüleid nem szólhatnak bele persze megértem hogy kétségeid vannak e felől


Nekem pl. 1 hónapja lett meg az első(jobb melkasra egy farkas fej)

Fateromat kellet győzködnöm,tesómat anyira nem érdekelte

Márc 2.-án lesz a második(jobb alkarra egy kígyó)

Erről a tesóm tud aki nem foglalkozik vele,faterom nem tudja


20/f

febr. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerintm en is csinaltatok egy kisebb mintat a mellkasomra, de az egesz karral meg varok.
febr. 25. 11:01
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Én 20 évesen csináltattam az első tetkóm. Már nagyon régóta akartam, de sosem éreztem elérkezettnek az idejét. Egy számomra nagyon fontos jelentésű dolgot tetováltattam magamra.
febr. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!