Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyire néz ki ez a tetoválás...

Mennyire néz ki ez a tetoválás sittesen?

Figyelt kérdés

[link]

Mivel Gyakorin vagyunk, várom előre azokat a keserű életű egyéneket, akiknek az az élete, hogy másokat leszólnak a kérdések alatt xD



#tetoválás #Ryan Gosling #Túl a fenyvesen #The Place Beyond the Pines
febr. 26. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem eléggé.
febr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

Én lennék az első keserű életű egyén?

Hm akkor nézzük:

Alapból más tetoválását másolni kifejezetten gáz, ráadásul ez egy jelentéktelen darab (nekem legalább is az, de szerintem neked is az lenne), ezenfelül a mai világban a tetoválás nélküli lét a nagyobb erény, mert tele a világ suttyó tetoválásokkal.

Ez az én véleményem lehet a lepontozás... bye

febr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Vajon létezik olyan hogy: látenstetovált? XD Mert, hogy döbbenetes, hogy ezek a tetoválás ellenesek azonnal lecsapnak minden tetkós kérdésre. Biztos, hogy valami nem stimmel. Lehet a lelkük mélyén akarnak tetkót.
febr. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon
febr. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sittesen teljesen rendben van.
febr. 27. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem annyira nem vonzanak a tetkók (magamon se), de azért láttam már eléggé ütősen kinéző, nagyon szép, szinte már művészi tetoválásokat, amin látszott, hogy sok meló van benne és nem 2 forint volt megcsináltatni. Na, hát a kép amit linkeltél, az nem ilyen...
febr. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem a kőbánya-kispesti aluljáróban lézengő pisa szagú arcokra emlékeztet. Rajtuk látni ilyeneket.
febr. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Metionin ***** válasza:
100%
Nagyon de gondolom ez volt a célja a filmben.
febr. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon csúnya, tipik börtöntetkó. De a filmben gondolom ez is volt a szerepe :-) Nem láttam.

N

febr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
21%
Nem látszanak teljesen a tetkók, de amúgy jó. Sokkal jobban tetszik mint a többi
febr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!