Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nem rég készült egy tetováláso...

Nem rég készült egy tetoválásom Szerinted most baj van?

Figyelt kérdés

Elkezdett hámlani a tetoválásom ez normális? a színe fura lett

Szerintem rossz krémel kentem?

Bepanthen derma


febr. 27. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

A hámlás persze hogy normális. A színe fura lett, ezt nem tudom értelmezni. Mármint, pontosan hogy érted? De amúgy az elején hámlik, meg minden, szóval azért kell neki idő. Ezért fontos hogy ápold, ahogy mondták, és ne vakard, kapard meg ott magadat.


Bepanthen derma...? A Bepanthennek van külön tetkóra való kenőcse, illetve azt hiszem a sima Bepanthen kenőcsöt szokták még mondani. De van egy csomó tetkó utókezelésre való krém, ami specifikusan erre való, pl. az Inknessnek. Én ilyen Bepanthen dermával nem kísérleteznék, max. ha a tetováló azt ajánlotta.

febr. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagy bajt csináltam a kenőcs el?
febr. 28. 06:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sose értem, hogy mikor valaki tetováltat miért nem néz utánna mit csináljon vele, vagy miért nem kérdezi meg a tetoválót. A hámlás normális. A krémet amit használsz nem tudom mire való, vagy árt e, mert én inkneses termékekkel kezeltem mindig. “A színe fura” ez mit jelent? Mert az normális ha fakóbb lett, hisz a festék pigmentek a felső hám alatti rétegekben vannak. Ezért a hám színén keresztül lesz látható a festéké. Frissen azért élénkebb mert még felső nem hámlott le.
febr. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a krémet szoktam. Bepanthen krém. A színe halványabb, fakóbb lesz a hámlás után, ez teljesen normális.

N/tetovált

febr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy pl. DM-ben, Rossmannban is van Inkness tetoválás utáni krém. Szóval ha van a közelben DM vagy Rossmann, akkor talán azt a legegyszerűbb, leggyorsabb beszerezni. De a tetováló mit mondott, mit ajánlott? Általában náluk is lehet venni utókezelő krémet. Nem tudom, de egy normális tetováló azért elmondja az utókezelést..
febr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!