Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Első tetoválásod előtt mi...

Első tetoválásod előtt mi volt a nehezebb? Rászánni magagad, hogy ez után tetovált leszel, vagy a fájdalomtól való félelem?

Figyelt kérdés

febr. 29. 21:15
A kérdező szavazást indított:
Én a fájdalomtól féltem
Az volt a nehezebb, hogy ez örökre szól
Mind a kettő nehéz volt
Könnyen rászántam magam a tetoválásra
22 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nehez, nem neked valo.
febr. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
86%
Semmi nehéz nem volt benne.
febr. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Metionin ***** válasza:
75%
Megtalálni a megfelelő embert, aki olyan tetkót csinál, amilyet akarok. Plusz olyan anyagi helyzetbe kerülni, hogy a tetkó ára ne veszélyeztesse a megélhetésemet, ez lehet sokaknak fura de anno öneltartó egyetemistaként igenis nézni kellett, hogy könyvet kell beszereznem vagy tetkóra költök-e. A fájdalom nem érdekelt, jó pár fájdalmas dolgon túl voltam addigra, tetkóra pedig olyan 10 éves korom óta vágytam.
febr. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%

19 évesen csináltattam először, akkor nagyon depressziós voltam, büntetni akartam magam valamivel, és amúgy is gondolkodtam tetováláson már korábban, ezért evidens volt, hogy nekem most erre van szükségem.

Iszonyatosan fájt, de valahogy mégis élveztem. Pedig amúgy gyűlölöm a fájdalmat, kivéve ha azt én irányítom.

febr. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem volt nehéz rászánni magam, és a fájdalomtól sem féltem, ami jó is, mert egyáltalán nem fájt, szóval fölös lett volna ezen parázni. :D Én egyedül attól féltem, hogy rosszul választok tetoválót. De miután elhatároztam magam, találkoztam vele, megbeszéltük, és aztán foglaltam is időpontot.
febr. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%

Tetováló voltam, de sajátmagamnak egy sincs. Miért? Mert az ember lelke, jelleme, stílusa, életvitele, ízlése folyamatosan változik. Ezt képtelenség megfelelően kezelni, lekövetni. Ráadásul, senki más munkáját nem viselném el magamon.

Több ügyfelem volt, aki egy apró tetoválással kezdte, amolyan próbaként, majd sokan újabb és újabb egyre méretesebb tetkókat kértek. Én azok közé tartoztam, akik próbáltak megbizonyosodni róla, valóban szüksége van az illetőnek újabb, nagyobb alkotásra. Mai napig nem kedvelem, ha egy nőnek a legvonzóbb, legszexibb testrészei tele vannak "firkálva". Ri.ancrendszámot ki nem állhatom, azt nagyon nem szerettem varrni.

Látva a mai 3D-s és nagyon modern alkotásokat, egyértelműen állítom, nagyon elment az idő a régi tetkók felett. Rettentő gagyik!

Alapvetően azt javasolnám, akinek nincs pénze megfelelő minőséget varratni magára, az ne tegye! A tetoválókat pedig jól válassza meg mindenki, mert ha az elrontja, onnan nincs visszaút. (persze, néha rá lehet varrni másikat, de az nem mindig működik)

márc. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Rászánni magad? Mire? Aki akar tetoválást, annak nem kell ráerőltetni magát.
márc. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
26%
A fájdalomtól féltem a legjobban, és attól hogy örökre szól. Sokkal kevésbé fájt mint amire számítottam, és a mintát sem bántam meg.
márc. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%

Engem a fájdalomtól való félelem tartott vissza hosszú évekig. Kiderült, hogy szinte meg sem érzem, pedig lett már pár helyen azóta :-)

N

márc. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem olyan fájdalmas. Inkább erősen kellemetlen.
márc. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!