Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetováló előtt fájdalomcsillap...

Tetováló előtt fájdalomcsillapító?

Figyelt kérdés
Holnap megyek tetováltatni és ma volt egy kisebb műtétem, semmi vészes csak kellemetlen és fáj, vettem már be fájdalomcsillapítót(Spedifen Rapid). Szóval azt nem tudom hogy holnap tetováló előtt vehetek-e be?

márc. 4. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Az két napig vérhígító, szóval már így is hatni fog, mert nem ürül ki olyan gyorsan.


A vérzés meg ki tudja mosni a tintát, azaz nem megy be a pigment vagy foltos lesz.



Ha ez a tetkó valami kicsi, még okés lesz, de ha nagyobb mint 5 centi, színes, blackout vagy takarás, és átszervezném, biztos ami biztos. Ha ennyi pénzed van benne, szerintem nem éri meg úgy bemenni, hogy utánna mehetsz vissza.

márc. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Két kis tetoválást csináltatok, mindkettő 7-9cm között van és sima fekete minta.

Esetleg ha másféle fájdalomcsillapítót használnék, ami nem vérhígító?

márc. 4. 19:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ha már tegnap bevetted, akkor mindegy.


De ha eleve fájdalmaid vannak, a tetkót se biztos hogy úgy bírod majd.

márc. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Volt már tetoválásom, szóval tudom mennyire fáj azzal nincs baj
márc. 4. 22:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, de ha már van egy alap fájdalom szint, ahhoz ez még hozzáadódik.


Ugyanez igaz a gyógyulásra is. Minél több trauma éri a testet egyszerre, annál lassabban regenerálódik, mert az erőforrások megoszlanak több sérülés között.



Mondom, kis tetkónál még nem kizáró ok. Ha pár vonalat kell csak bekarcolni valakin, akkor annyira nem érdekes, hogy mennyire vérzik.



Nagy tetkóknál meg színes realisztikánál gáz, mert ha pl a teljes felkarodon nyers a bőr, azért az már nagy felület, és ha patakokban csorog beőle a vér, tetoválóként semmit nem látni tőle.

Meg ezek drágák is javíttatni se két perc.

márc. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, ma már csak algopyrint vettem be. Túl vagyok a tetováláson, nem vérzett többet, mint szokott, szóval szerencsére kiment a Rapidnak a hatása ezek szerint.
márc. 5. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!