Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Úgy el lehet fedni fekete...

Úgy el lehet fedni fekete fehér tetkót lézeres halványítás nélkül, hogy előtte átmennek az egészen valami bőrszínű tintával, majd amikor az begyógyult akkor menne rá az új?

Figyelt kérdés
márc. 5. 03:53
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Sok mindent lehet, de ami biztos, a bőrödet visszavonhatatlanul tönkreteszed, hosszútávon (10-20 év) a bőrrák is játszik.
márc. 5. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neki esni bőrszínnel nem érdemes. Mivel az is pigment keveredni fog a többivel és más árnyalat lesz, ahol meg rámegy az új minta az előzőre ott felesleges is. Érdemesebb lenne a fedőt rárakni és inkább csak a kilátszó részeket csinálni bőrszínnel. Hibákat szoktak vele javítani, vagy megfakult mintáknál az elfolyt festéket lefedni hogy az újra ütött kontúr szebb legyen. Én szerintem viszont nem szép. A lézer mindenképp jobb megoldás, vagy mindenképp jó rész megoldás.
márc. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem fog menni.


A tetováló tinta hozzáadódik ahhoz, ami már ott van. A világosabb színeket elnyeli.

márc. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez biztosan nem megoldható.
márc. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!