Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 17 évesen tetoválás?

17 évesen tetoválás?

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve gondolkodtam tetováláson, de mostanra tudtam behatárolni magam/stílusomat. Alapvetően egy minimalista mintát szeretnék a karomra, ami számomra nagyon mély jelentéssel bír. 17 l

márc. 5. 21:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés?
márc. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jaj jó hülyén írtam ezt le. Igazából arra lennék kiváncsi hogy az embereknek erről mi a véleménye/ ha valaki szintén ennyi idősen csinált, akkor meg bánta-e?
márc. 5. 21:26
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vagánynak gondolják az emberek, viszont sok olyat ismerek aki megbánta a fiatalkori tetkót. Vegyél hennát, az egész olcsó, és 1-2 hónapon belül lejön.
márc. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
13%

Én is annyi voltam. Nem bántam meg.

Utcai ruhában nem látható.

márc. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hogy nem ezt a választ várod, ezért bocsi, de Én pl 25 évesen nem örülnék hogyha akkor varrattam volna valamit. Sokat változtam. Ebből kiindulva én várnék még, az is lehet, hogy egy éven belül tök más lesz a stílusod és más minta fog tetszeni. Tényleg nem gondolná az ember hogy mennyit változik ez alatt a pár év alatt.
márc. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt meg kell kérdezned megerősítésnek, akkor nem ajánlom.


Én örülök, hogy felelősségteljesen, csak később 20 felett csináltattam.

márc. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Általános iskola végefelé nagyon megtetszett egy minta, 22 évesen jutottam el egy tetoválóhoz a képpel, hogy kicsit átszerkeszti, aztán végül nem jutottam oda, hogy meg is csináltassam, 3 év múlva már örültem, hogy nem vágtam bele...


Én nem csináltatnám meg a helyedben

márc. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Régen, de azért én is voltam 17. Veregetem a saját vállam, hogy nem tetováltattam. Pedig a 90-es években még személyivel sem foglalkoztak. Aki nagyjából felnőttesen nézett ki, arra rávarrtak mindent.

Annyi mindent másképp látok már, annyi minden változott már az életemben, hogy nagyon hülyén nézne ki rajtam egy olyan állandó dolog, mint a tetoválás.

márc. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 17 éves a gyerekem, megszállottan tud rajongani dolgokért, ami egyáltalán nem mainstream, de még így is folyamatosan változik, formálódik az érdeklődése. Ami egy éve még a világon a legfontosabb volt számára, az mostanra jócskán háttérbe szorult és lett helyette más, amit úgy él meg, hogy még soha nem rajongott ennyire semmiért... Pedig de, csak az már feledésbe merült. És biztos vagyok benne, hogy lesz is még ilyen fordulat párszor.
márc. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlen, hogy normális szalonban nem vállalnák el.
márc. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!