Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Igazam volt vajon?

Igazam volt vajon?

Figyelt kérdés
Szemöldök tetoválást szerettem volna csináltatni, mert szinte szemöldököm sincs, úgyhogy egy jó nevű kozmetikus csajhoz mentem. Mondtam az elképzelésem, kismérte, berajzolta meg minden és mikor kész lett a tetoválás, azt hittem, lefordulok a székből. Undorító, az elképzelésemhez nem is hasonlító valamit csinált nekem , amúgy tényleg szörnyű. Mondtam is neki, hogy nem ez volt a terv, mi ez , de még ő volt megsértődve, hogy hát én mondtam, hogy ilyet szeretnék. Hát nem fizettem ki neki, 35 ezer lett volna ,de mondtam, hogy ezért egy fillért sem és eljöttem.
márc. 30. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Már ne haragudj, de mikor kimérte meg felrajzolta te rábólintottál. Nekem inkább az jön le a történetből, hogy te nem tisztáztad le jobban a részleteket.
márc. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs igazad.
márc. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pròbán még tetszett, majd utána meggondoltad magad? Vicces lenne, ha így működne a világ. Szerintem ez a kérdés is egy vicc
márc. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, más lett mint amit felrajzolt előtte? Ha erősebb, az normális. Majd kikopik.

Nem tudom amúgy mi jogos ilyen esetben. De szerintem erre rendőrt is hívhatott volna.

márc. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fárasztó96 ***** válasza:
Remélem azért kifizetted utána...
ápr. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!